Неділя, 22 Травня 2022 р.
4 Червня 2010

ЩОБ ЧОРНОЗЕМ ЗАЛИШАВСЯ ЧОРНОЗЕМОМ

20-21 травня в Iнституті агротехнологій ПДАТУ кафедрою агрохімії та грунтознавства ім.Сербіна (завідувач кафедри доцент Василь ВАХНЯК) організовано та проведено Всеукраїнську науково-теоретичну студентську конференцію «Проблеми збереження родючості грунтів і їх раціональне використання», присвячену 100-річчю від дня народження професора Семена СЕРБIНА.

Робота конференції розпочалася вітаннями ректора ПДАТУ професора Миколи БАХМАТА, директора Iнституту агротехнологій ПДАТУ професора Василя ПЕЧЕНЮКА, директора Хмельницького центру «Облдержродючість» Валерія ГАВРИЛЮКА та викладачів вишів – учасників цього заходу.

На конференції було представлено студентські наукові роботи класичних національних університетів і вишів аграрного профілю України від Луганська до Львова, від Рівного до Херсона. У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні питання охорони земельних ресурсів і збереження їх родючості, а також проблеми сталого розвитку сільського господарства та агроекологічні аспекти технологій вирощування сільськогосподарських культур.

За результатами конференції видано збірку наукових статей, а найкращих учасників відзначено подяками та пам’ятними подарунками.