П'ятница, 20 Травня 2022 р.
17 Грудня 2010

СТАЄ БРУДНІШИМ І КРИМІНАЛЬНІШИМ?

15 грудня відбулася чергова колегія райдержадміністрації. Проходила вона під головуванням в.о. голови РДА Ніни ФАБІЯНСЬКОЇ (голова РДА Михайло ЖЕЛІЗНИК перебуває у відпустці). Насамперед члени колегії та присутні розглянули хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища району за 2009-2010 рр. та відповідний проект програми на 2011-2012 рр. 

Доповідаючи з цього питання, начальник управління економіки РДА Ольга ЧІПІЗУБОВА зазначила, що проблема забруднення навколишнього середовища завжди є актуальною, оскільки в районі зареєстровано 27 підприємств, які здійснюють викиди забруднюючих речовин і мають 360 стаціонарних джерел викидів. Було відзначено, що у свій час ці підприємства подавали звіти з Програми охорони навколишнього середовища та мали виконати низку заходів, спрямованих на зменшення об’ємів викиду забруднюючих речовин. Однак переважна більшість своїх зобов’язань так і не виконала. 

Зважаючи на це, в.о. голови РДА Ніна ФАБІЯНСЬКА запропонувала провести спільне засідання РДА та райради з метою з’ясування причин невиконання заходів, спрямованих на зменшення викиду відходів. 

Далі члени колегії заслухали звіт головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи РДА Олександра КОСТИНЕНКА щодо рівня злочинності в районі. За словами доповідача, за 11 місяців ц.р. на території району вчинено 471 злочин, з яких 220 – тяжкі та особливо тяжкі. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, рівень загальної злочинності в районі зріс на 64,1%, а кількість тяжких та особливо тяжких злочинів – на 96,4%. Було відзначено, що за цей самий час по області загальна кількість злочинів зросла на 21,3%, а кількість тяжких та особливо тяжких збільшилася на 28,8%.