П'ятница, 20 Травня 2022 р.
26 Листопада 2010

ПРАЦЮЙ – І ЖИТИМЕШ 100 ЛІТ

21 листопада відсвяткувала 100-літній ювілей Ганна ЛІСОВА із с.Калачківці. Привітати ювілярку від імені районної влади приїхали начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю РДА Віталій ЗАКЛЕВСЬКИЙ і сільський голова Юрій БЕЗРОДНИЙ. Вони вручили ювілярці грамоту від Президента України, продуктові набори та матеріальну допомогу. До теплих слів на адресу іменинниці приєдналися родичі та сусіди. 

Ганна Федорівна прожила нелегке життя. Народилася у с.Субіч. У сім’ї була найстаршою, тож допомагала мамі до-глядати ще 6 діток. 1930 р. вийшла заміж за Федора ЛІСОВОГО та переїхала до нього в Калачківці. Згодом у них народилося дві донечки – Наталія та Христя. 

А далі – війна. Чоловік загинув на фронті. Її ледь не вбили німці, та пожаліли – з дітьми малими на руках. Усе життя Ганна Федорівна трудилася на фермі, мала добру вдачу, була працелюбною та спокійною. «Не що інше, як праця», – кажуть про секрет її довголіття онуки. Має двох онуків, чотирьох правнуків і трьох праправнуків, які піклуються про неї.