Понеділок, 04 Липня 2022 р.
1 Липня 2011

ЗВІТУВАЛИ ОСВІТЯНИ

29 червня освітяни району зібралися на останню цього навчального року нараду, в ході якої обговорювали питання завершення цьогорічного навчально-виховного процесу та підготовки до нового навчального року. Завідувач методкабінету відділу освіти РДА Світлана ВЕНГРИН виділила основні позитиви та недоліки в роботі педагогічних кадрів, зазначила, що освітянам є чим пишатися, адже двоє педагогів району стали переможцями обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2011»,  а 49 вчителів-предметників – переможцями у конкурсі друкованої продукції «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування», 13 учнів здобули призові місця на обласних олімпіадах, ще двоє стали переможцями всеукраїнських конкурсів.

За курс повної середньої освіти державну підсумкову атестацію склали 308 випускників (25 із них – претенденти на золоту медаль), за курс базової – 570 дев’ятикласників (38 з відзнакою).

Підсумовуючи нараду, начальник відділу освіти РДА Олена ПРОНОЗЮК наголосила на необхідності посиленого контролю за навчально-виховним процесом, веденням ділової документації, а також на поліпшенні результативності та якості освіти.