Середа, 06 Липня 2022 р.
13 Січня 2012

З ГАЗОМ ЩЕ Й ОСТРІВЧАНИ

З ГАЗОМ ЩЕ Й ОСТРІВЧАНИЕстафетну паличку газифікації району урочисто передали Острівчанам. Саме в цьому селі 11 січня вперше було запалено газовий факел. Село зайняло 53-ю позицію в переліку газифікованих населених пунктів району й стало першим, кому пощастить відчути переваги блакитного палива 2012 р. 

Привітати жителів Острівчан прибули голова РДА Михайло ЖЕЛІЗНИК, перший заступник голови адміністрації Ніна ФАБІЯНСЬКА, заступник голови районної ради Остап КОЛОТИЛО, сільський голова Ходоровецької територіальної громади Валентин ЯНІШЕН, директор філії ПАТ «Хмельницькгаз» Яків ГАРШТ, голова правління ВАТ «БМУ по газифікації» Леонід ЯНЕЧКО та громада села.  

– Я сьогодні в цьому селі з приємною місією – запуском газопостачання, – розпочав свою промову Михайло ЖЕЛІЗНИК. – Ми спільно з депутатом обласної ради Володимиром МЕЛЬНИЧЕНКОМ та губернатором Василем ЯДУХОЮ взяли на себе зобов’язання за два роки повністю газифікувати Кам’янець-Подільський район. І незважаючи на те, що наш район є найбільшим в області і при цьому найменш газифікованим, вдається здійснити обіцяне. 

Крім того, голова адміністрації подякував усім жителям за оперативність і вміння зорганізуватись, оскільки без їхньої допомоги старання керівництва району навряд чи чогось би вартували. Адже держава виділила гроші на підвідний газопровід, райдержадміністрація – на газопровід середнього тиску, а до вуличних газопроводів долучилися саме мешканці Острівчан. 

Сьогодні газом можуть похвалитися лише три сільські будинки. Проте керівництво району й селищна громада обіцяють, що вже до весни Острівчани будуть газифіковані на 60-70%. Далі на черзі Ходорівці, Княгинин і Жванець. 

Допомогти приєднатись до великої сім’ї споживачів газу Острівчанам допоміг голова кооперативу  по газифікації Артур ХИМЕРА. Це людина, яка, за словами голови райдержадміністрації, доклала чимало зусиль до того, аби жителі села відчули всі переваги блакитного палива, й зуміла переконати односельчан, що саме вони є творцями власного щастя. 

Перед усією сільською громадою Артур Васильович запалив перший святковий газовий факел, котрий став символом тепла й затишку в кожній домівці. 

За доброю традицією, привітна господиня Зінаїда КУКУРУДЗЯК запросила всіх до приготування першої страви. Смажити традиційну яєчню доручили Валентину ЯНІШЕНУ, який із завданням впорався на відмінно.