Середа, 06 Липня 2022 р.
9 Березня 2012

ВЕСНЯНІ ПОДАРУНКИ ВІД ВЛАДИ

ВЕСНЯНІ ПОДАРУНКИ ВІД ВЛАДИ6 березня депутат обласної ради Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО та голова РДА Михайло ЖЕЛІЗНИК здійснили робочу поїздку в с.Думанів, де вже понад півстоліття невирішеною є проблема мосту, що з’єднує дві частини села. Він перебуває в аварійному стані та потребує негайного ремонту, адже це єдине сполучення між двома частинами села, тим більше, що по різні боки знаходяться школа та амбулаторія. 

Володимир Володимирович разом з начальником райвідділу архітектури, містобудування та ЖКГ Борисом БЕЦОМ та начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Віктором БАРАНОВИМ оглянули об’єкт, поспілкувалися з громадою села та пообіцяли посприяти вирішенню цього питання. Ремонтні роботи розпочнуться, щойно припиниться негода. 

Цього ж дня депутат обласної ради завітав і до Думанівського ДНЗ «Дзвіночок», де привітав жіночий колектив і до­шкільнят з Міжнародним жіночим днем. 

Ще 100 подарунків від Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА з нагоди свята отримають багатодітні родини району, де виховуються 4 і більше дітей. Особисто він відвідав багатодітну родину Любові ВОЄВУТКО із с.Думанів та вдову загиблого учасника бойових дій в Афганістані Анастасію КРАСОТУ, що мешкає в с.Кам’ян­ка. Обом родинам вручив цінні подарунки, харчові набори та солодощі.

Прес-служба РДА.