Субота, 29 Січня 2022 р.
31 Травня 2013

МИХАЙЛА ЖЕЛІЗНИКА ПОПРОСИЛИ ВСТУПИТИСЯ?

Те, що в Хмельницькій області, як і по всій Україні, летять голови очільників райдержадміністрацій, не новина. Так, у квітні під ротаційне лезо потрапили Хмельницька, Летичівська, Ізяславська, Деражнянська і Городоцька РДА.

Михайло ЖЕЛІЗНИКСхрестивши пальці в очікуванні того, що, можливо, «пронесе», до цього часу чекав і наш район. Та на початку тижня в Інтернеті з’явилася інформація, що не «пронесло». Незалежний громадський портал повідомив, що 28 червня, під час засідання колегії облдержадміністрації, керманич Хмельницької ОДА Василь ЯДУХА заявив про намір попрощатися ще з п’ятьма головами РДА.  Серед них і голова Кам’янець-Подільської адміністрації. Невдоволення губернатора викликала організація роботи із створення центрів надання адміністративних послуг, борги до Пенсійного фонду та багато іншого.

– Вступися, не чекай, поки тебе випхнуть у плечі через зачинені двері, не чекай, – попросив Василь Степанович. – Це стосується Білогірської, Кам’янець-Подільської, Полонської, Теофіпольської та Шепетівської райдержадміністрацій.

Аби не збирати чуток, ми вирішили особисто запитати у голови райдержадміністрації Михайла ЖЕЛІЗНИКА, чи збирається він «вступатися» з посади.

– Особисто мені такої команди не надходило, – каже Михайло Дмитрович. – Скажуть вступитися – вступлюся. А поки що в нас усе без змін. Кожен на своєму місці працює над виконанням розпоряджень Президента.