Неділя, 29 Травня 2022 р.
2 Серпня 2013

ОБЛАСНИЙ ДЕСАНТ

Обласне керівництво цими днями приділило Кам’янцю-Подільському особливу увагу. На початку тижня до міськвиконкому голова ОДА Василь ЯДУХА направив комісію на чолі зі своїм першим заступником Вадимом ГАВРІШКОМ, аби перевірити виконання показників соціально-економічного розвитку в частині надходжень до міського бюджету, оптимізації та заходів з економії коштів.

ОБЛАСНИЙ ДЕСАНТА вже 31 липня губернатор прибув особисто, щоб провести виїзну нараду з приводу підготовки до зими за участю своїх заступників, міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА, народного депутата України Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА, міських голів міст обласного значення і голів райдержадміністрацій. Учасники наради здійсни-

ли об’їзд об’єктів житлово-кому-нального господарства міста, зо-крема, ознайомилися з роботою КП «Міськтепловоденергія» та КП «Добробут». 

Щодо першого, то, зі слів директора підприємства Валерія ГОРДІЙЧУКА, котельні до подачі тепла наразі готові на 90%. Завдяки проведеним роботам з модернізації, в автоматичному режимі цьогоріч працюватимуть 7 котелень. Василь ЯДУХА відзначив роботу підприємства як сучасну, проте не забув нагадати про борг перед «Нафтогазом» у сумі 3,5 млн.грн.

Начальник управління ЖКГ ОДА Петро МАХНЮК звітував про 60% готовність житлово-комунального господарства та житлового фонду області до опалювального сезону.

Голова ОДА дав доручення керівникам при підготовці до зими особливу увагу звернути на соціальну сферу. Також важливим залишається забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожитий природний газ, освоєння коштів на ремонт доріг.

Після наради на запитання журналістів щодо докорів, котрі пролунали на нараді, відповів народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.

– Я би не сказав, що це були докори, швидше невеликі зауваження, – зазначив Володимир Володимирович. – Ми обговорювали питання житлово-комунального господарства, і ви чудово знаєте, що на 70 відсотків – це ще спадок радянської влади. Майже всі засоби зношені, тому сьогодні питання модернізації й економії в цій галузі стає на першому плані.

У той же час ми усвідомлюємо, що людей не цікавить, є гроші чи немає, вони хочуть отримувати тепло і воду. Тому сьогодні наше завдання не чекати коштів від бюджету, хоча ми їх вибиваємо, як можемо, а залучати додаткові ресурси, можна і гранти виграти, і вигідні кредити взяти. Під мене як народного депутата було виділено мільйон доларів (перший транш – 5 млн.грн., другий – 3 млн.грн.), і всі вони розписані на потреби громади.

Сьогодні багато популістських заяв, що нехай влада відзвітує, як ми будемо повертати кошти кредиту Світового банку, але сьогодні Валерій ГОРДІЙЧУК сказав, що економія за рахунок модернізації, на яку пішов кредит, – 2 млн.

800 тис.грн., а погашення – 2 млн.грн. 

Хочу додати: як депутат, ще раз даю слово кам’янчанам, що працюю і буду працювати на нашу громаду.

Після проведення наради з питань ЖКГ її учасники в тому ж складі взяли участь у засіданні регіонального комітету з економічних реформ при ОДА.