Субота, 21 Травня 2022 р.
22 Серпня 2014

ВІДРЕМОНТУВАЛИ «БОЙОВИЙ ТАНК» ДЛЯ КОЛЕГИ

На Кам’янеччині люди своїми силами відремон-тували «швидку», дізнавшись, що земляк поїде за її кермом у зону АТО. На «реабілітацію» стареньку «ГАЗель» мешканець Панівців Григорій ЧОРНИЙ пригнав з автопарку 7-ї автомобільної санітарної роти, сформованої у Хмельницькому для виїзду на схід.

– Григорія мобілізували за третьою хвилею і до Хмельницької військової частини ракетних військ ми його проводжали всім колективом, – каже представник фірми «Шутнівецькі ковбаси» Тарас ХОДЗІНСЬКИЙ. – Згодом дізналися, що наш колега поїде на схід водієм «швидкої», а стан чи не всього санітарного транспорту для АТО, м’яко кажучи, бажає кращого. Телефоную до військового і кажу: «Гришо, а давай ми тобі відремонтуємо ту «швидку». Люди танки для армії рихтують, а ми що з «ГАЗелькою» не впораємося?

Вмовивши командирів, кам’янчанин таки вирушив на своєму «бойовому танку» додому, а його колеги по роботі кинулися допомагати зробити автомобіль солдата надійнішим. За зібрані кошти у «швидкій» замінили акумулятор і колеса, зробили ремонт коробки перемикання передач і діагностику двигуна, а головне – додали шансів, що санітарна «ГАЗелька» таки врятує комусь життя.