Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
2 Жовтня 2015

СЕЛО ВИБОРИ ТЯГНЕ ПОГАНО

У Кам’янець-Подільському районі 412 кандидатів у депутати поборються за 36 місць у районній раді.

Районна виборча комісія зареєструвала кандидатів від районних організацій таких політичних сил: «Об’єднання «Самопоміч», ВО «Батьківщина», Радикальна Партія Олега Ляшка, «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Народний контроль», «За конкретні справи», Опозиційний блок.

Ввечері 1 жовтня під час чергового засідання члени РВК мали розглянути подання від «Аграрної партії України», ВО «Свобода», УКРОПу, «Відродження» та нової політичної сили «Наш край».

Якщо в районі все йде за планом і спокійно, то сільські виборчі комісії обростають скандалами.

– У Соколі, для прикладу, кандидат не розібрався з виборчим законодавством, – розповідає голова районної виборчої комісії Лариса Ткачук. – До Слобідсько-Рихтівського голови комісії не додзвонишся, а в Усті ціла епопея: тут уже змінено двох голів, до роботи приступив третій. Через усі ці перипетії один із кандидатів у депутати до сільради взагалі не мав кому подати документи.

Районна виборча комісія створила 32 сільські виборчі комісії. Вони мали б взяти ношу одномандатних округів. Проте за будь-якої потреби відправляють кандидатів до нас, мовляв, їдьте до міста і там усе з’ясовуйте. А в більшості випадків ми й повноважень не маємо для вирішення їхніх проблем. Скарг на роботу сільських комісій чимало. Ми розуміємо, що будуть вони і надалі.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.