Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
26 Лютого 2016

ПРО КЕРІВНИКІВ БЕЗ ГРОШЕЙ, АЛЕ В КОСТЮМАХ

Продовжуємо інформувати читачів про події сесії районної ради, яка відбулася 18 лютого (початок у «Подолянині» від 19 лютого).

Отже, депутати розглянули звернення від Чабанівської, Грушківської та Староушицької сільських і селищної рад щодо передачі лісів у власність громади. Як наслідок, зійшлися на тому, що на цей час механізму передачі немає, а єдиний варіант вирішення проблеми – рекомендувати КП «Надра Кам’янеччини» погоджувати суцільне вирубування лісу із місцевим населенням.

Під час сесії представники семи комунальних підприємств району представили звіти про свою роботу. Депутати прийняли їх без особливих запитань і суперечок. Проте виступ депутата райради Олександра Гінзеровського розставив усі крапки над «і».

– Я – власник приватної фірми, і мені не зрозуміло, як наші комунальні підприємства можуть демонструвати такі показники, – каже Олександр Антонович. – Одне за цілий рік роботи до бюджету райради принесло аж 40 гривень, інше – 110. При цьому жоден із керівників не прийшов сюди в фуфайці, всі багаті, всі в костюмах. «Техексплуатація» – взагалі унікальний випадок: мінус 106 тисяч… Директор утік, і його шукає поліція. Але це не його шукають, а нас, бо ми всі так дохазяйнувалися.

Після цієї промови і жвавих дискусій обранці проголосували за те, щоб райрада делегувала свої повноваження райдержадміністрації в управлінні десятьма комунальними підприємствами району, сподіваючись, що РДА краще виконуватиме управлінські функції.

На депутатські запити обранці цього дня не скупилися. А почалося все з того, що депутат Іван Громик запитав у голови райради Бориса Беца, яким чином рішенням сесії райради йому присвоєно вищий – п’ятий – ранг держслужбовця, якщо депутати за це не голосували.

У свою чергу Борис Борисович запевнив, що ця інформація для нього стала новиною, тому наразі проводиться службова перевірка.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.