Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
4 Березня 2016

НОВИНИ РАЙОНУ

ЗАПАХЛО ВЕСНОЮ І ГРОШИМА

За доброю традицією, навесні чиновники всіх рангів проводять перевірки стану автодоріг. Не став винятком і цей рік. Першого березня ревізію дороги «Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця» провели голова райради Борис БЕЦ, заступник голови РДА Микола ЧУМАК, начальник філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» Василь ЧОРНИЙ і заступник начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Леонід ГУРАЛЬ.

Запитаєте, чому так активно взялися за дороги? А тому, що запахло не лише весною, а й немалими грошима. 

Ще раніше до Міністерства інфраструктури України було подано пропозицію щодо проведення ремонту окремих ділянок дороги цього напрямку. Тому є можливість залучити 3,5 млн.грн. на ремонт із Державного бюджету, єдина умова – співфінансуван-ня: 300 тис. треба із бюджету сільських рад і 150 тис. – із районного.

Оглянувши міст у Совиному Яру, містки між сс.Крушанівка – Рункошів, Рункошів – Подільське, члени робочої групи вирішили ремонтувати їх капітально. Відповідні документи будуть подані до Міністерства інфраструктури України для виділення коштів із Державного бюджету.

За матеріалами прес-служби РДА.


ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ НА СЛУХУ

Перший день березня став приймальним днем у районі. Особистий прийом громадян цього дня проводили і голова районної ради Борис БЕЦ, і очільник райдержадміністрації Василь СУКАЧ.

Топ-темою, як завжди, були земельні питання. До голови РДА надійшло колективне звернення щодо оформлення права оренди на земельну ділянку, а ще жителі району зверталися щодо розпаювання радгоспу «Колодіївський», проведення водогону в селі Довжок, допомоги у встановленні 3-фазного лічильника електроенергії тощо.

На прийомі в райраді в основному обговорювали питання надання земельних ділянок учасникам АТО Рудської сільської ради. Також жителі району зверталися з питаннями соціально-побутового характеру: надання разової матеріальної допомоги та працевлаштування.

Усі звернення як до райради, так і до РДА взяті на контроль і будуть направлені для розгляду відповідними структурними підрозділами.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.