Неділя, 03 Липня 2022 р.
16 Вересня 2016

У ГУБЕРНАТОРА ПРОСИЛИ ГРОШЕЙ

Дороге лікування дітей, скрутний матеріальний стан, а також сусідські війни спонукали кам’янчан завітати на прийом до голови Хмельницької ОДА Олександра КОРНІЙЧУКА, який він провів 9 вересня в приміщенні Кам’янець-Подільської РДА.

У ГУБЕРНАТОРА ПРОСИЛИ ГРОШЕЙ

У вирішенні багатьох проблем таки вдалося посприяти. Це виділення коштів на придбання ортопедичного ліжка для дитини з особливими потребами, надання матеріальної допомоги, вирішення суперечки за надання дозволу на поточний ремонт дороги і водовідведення в Кульчієвецькій сільській раді. Найболючіше питання стосувалося грошей на лікування онкохворої дівчинки. З обласного бюджету губернатор їй пообіцяв 3,5 тис.грн.

Мати-опікун багатодітної прийомної сім’ї прийшла по гроші на двох’ярусні ліжка для діток, але цьогоріч їй уже перепадали кошти із соцзахисту, тому ще одну допомогу не було можливості виділити. Губернатор закликав голову РДА Василя СУКАЧА знайти спонсорів для вирішення цієї потреби або ж зачекати з ліжками до січня, коли можна буде надати чергову виплату.

Мати пожежника, який торік травмувався під час гасіння пожежі на ринку, цікавилася двома питаннями: наданням допомоги на лікування сина і виплатою другої частини коштів за старшого сина, який загинув у зоні АТО. На лікування їй виділили гроші з обласного бюджету, а виплата за загиблого потребує додаткового опрацювання. Олександр Олександрович запевнив жінку, що триматиме її справу на особливому контролі.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.