Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
7 Липня 2017

22 «ЗА» – І В РАЙРАДІ НОВИЙ ГОЛОВА

У районі – знову позачергова сесія і таємне голосування, але вже для обрання голови районної ради. А ним 4 липня став Віктор КРИВАК, який досі працював заступником голови райради. Як на попередню, так і на нову посаду Віктор Миколайович пройшов без конкурентів й із солідною підтримкою. Iз тридцятьох зареєстрованих у сесійному залі обранців лише п’ятеро були «проти», три бюлетені визнано недійсними, «за» – 22. До речі, ця цифра стала магічною для райради, адже стільки ж депутатів нещодавно голосували за зняття Бориса БЕЦА із посади голови ради.

Новообраного голову, представника «Батьківщини», запропонував «конкретівець» Сергій САМСОНЮК, підтримав кандидатуру і голова РДА, представник БПП «Солідарність», Василь СУКАЧ. Вибори відбулися спокійно. Обійшлося без політичних амбіцій «Свободи» і колишніх претендентів на високий пост Миколи ЖОГАНА та Ігоря ГАЯ.

­ Вирішення будь­яких питань залежить від відповідальності кожного, конструктивної роботи депутатського корпусу в цілому, ­ зазначив новообраний голова. ­ Лише у тісній взаємодії з райдерж­адміністрацією, районними під­роз­­ділами центральних органів виконавчої влади, селищною, сільськими радами ми можемо досягнути успіху, вирішуючи нагальні питання життєдіяльності громади району.

Під час сесії Віктор Миколайович озвучив заяву фракції «За конкретні справи» про виключення депутата Віктора ЄРМЕНЧУКА із фракції.

Вже після сесії постом у «Фейс­буку» знову ж таки нагадав про себе екс­голова Борис Бец: у соц­мережах він називає Віктора Пет­ровича кандидатом на посаду заступника голови Кам’янець­По­дільської районної ради.

У свою чергу Віктор Єрменчук нам повідомив, що із пропози­цією балотуватися на заступника до нього звернувся голова районної ради і він дійсно погодився.

 

Віктор Кривак

Віктор Кривак народився 15 березня 1975 р. в селі Подільському.

1997 р. закінчив Кам’янець­Подільський державний педагогічний інс­титут за спеціальністю «Історія та основи правознавства».

Протягом 1997­1999 рр. працював учителем історії в Подільській ЗОШ. А із 1999 до 2001 ­  педагогом­організатором у Кам’янець­Поділь­ському НВК №4.

Iз 2001 р. трудився на різних посадах у Кам’янець­Подільській РДА, в тому числі протягом 2013­2015 рр. ­ керівником апарату.

З липня 2015 р. був радником голови Кам’янець­Подільської районної ради з питань зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування та державної виконавчої влади. Iз листопада 2015 р. ­ заступник голови райради.

Одружений. Має доньку та сина.