Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
8 Вересня 2017

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК У ПЕРШІЙ ОПОРНІЙ

Перший дзвінок у Гуменецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» цьогоріч пролунав по-особливому, адже цей навчальний заклад першим і єдиним у районі став опорним.

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК У ПЕРШІЙ ОПОРНІЙСистему опорних шкіл пропонують у рамках децентралізації, задля підвищення якості освіти, де освітні кошти не розпорошуватимуться на малокомплектні школи, а акумулюватимуться в опорному навчальному закладі. Тут повинна бути сучасна навчальна база, повноцінні класи, конкурентне середовище.

Саме таким навчальним закладом став Гуменецький НВК. Сьогодні в ньому навчаються 209 дітей, в учнівську сім’ю влилися 19 першокласників.

За минулий рік сюди було вкладено понад 4 млн.грн. Для учнів основної та старшої школи встановлений новий сучасний кабінет фізики, придбано інтерактивну дошку та проектор, закуплено сучасні шкільні меблі, покращено матеріально-технічну базу.

Також за ці кошти поміняно дах, зроблено капремонт коридору, встановлено новий газовий котел, частково замінено вікна.

На свято знань до Гуменців завітав заступник голови Хмельницької ОДА Олег ГУМЕННИЙ, який привітав присутніх зі святом і подарував кольоровий принтер. А голова Гуменецької сільської ради Інна АБДУЛКАДИРОВА презентувала дві електричні швейні машинки для кабінету трудового навчання.

Особливим цей день знань став і для Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей». Цьогоріч 1 вересня цей навчальний заклад відзначив 80-річчя з дня створення. Чимало реформ і змін пережила школа, але сьогодні вона живе і розвивається. У шкільну сім’ю влилося 6 першокласників, усього тут навчаються 105 учнів.