Вівторок, 30 Листопада 2021 р.
15 Вересня 2017

ДОВЖОК НА РОЗДОРІЖЖІ

Парадоксальна ситуація складається із майбутньою Довжоцькою ОТГ.

Сам Довжок хоче об’єднання, але, крім Залісся Першого, з ним поки що ніхто не бажає «родичатися». Тобто, Зіньківці, Рихта і Слобідка-Рихтівська начебто хочуть, але не тепер… Лише тоді, коли їх змусять. Натомість почали поширюватися нічим не підтверджені чутки, що Довжоцьку сільську раду приєднають до вже створеної Колибаївської ОТГ. Обурені мешканці Довжка ось уже два тижні оббивають пороги сільської ради, бо до сусідньої громади категорично не хочуть. Їм вигідніше вже приєднатися до міста, ніж до Колибаївки. Звісно, найоптимальнішим варіантом залишається створення власної ОТГ.

Як «Подолянину» пояснили в обласному центрі розвитку місцевого самоврядування, питання приєднання Довжка до Колибаївської ОТГ лише обговорювалося, пропозицій на засіданнях робочих груп було чимало, але це не означає, що саме в такому варіанті це питання буде виноситися на розгляд сесії обласної ради.

У Хмельницькому жителів Довжка почули – і 11 вересня під час чергового засідання робочої групи із внесення змін до Перспективного плану формування територіальних громад Хмельницької області прийнято рішення внести до нього потенційно спроможну ОТГ із центром у с.Довжок.

– У засіданні робочої групи взяли участь голова РДА Василь СУКАЧ і голови Довжоцької, Зіньковецької, Рихтівської та Слобідсько-Рихтівської сільських рад, – розповідає Довжоцький сільський голова Руслан РЯБИЙ. – Кожен мав можливість висловитися. Колеги запевнили, що таки бажають об’єднуватися в Довжоцьку ОТГ, але поки об’єднання добровільне, хочуть працювати ще окремо.

Як буде далі – покаже час. Нам залишається чекати, тоді як інші новоутворені ОТГ освоюватимуть державні кошти, виділені на розвиток.