Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
15 Грудня 2017

В ОТГ КИПИТЬ РОБОТА

У районі побільшало громад – почастішали і сесії сільських рад. Відбувалися вони в Гуменецькій і Слобідсько-Кульчієвецькій ОТГ.

• У нещодавно створеній Слобідсько-Кульчієвецькій громаді 9 грудня продовжили першу сесію, яка почалася ще 6 листопада. Місцеві депутати дочекалися результатів повторних виборів, на яких перемогла Світлана Кротік, підготували сесійні питання і включилися в активну роботу. Цього дня вони затвердили штатний розпис. Відповідно до нього, в громаді буде аж 6 старост. Щоправда, коли селяни їх обиратимуть, депутати ще не вирішили, а поки обов’язки старост виконуватимуть сільські екс-голови Врубловецької та Устянської сільських рад – Микола БЕРЧУК та Юрій СИДОРУК. 

• 8 грудня відбулося і чергове засідання сесії Гуменецької сільської ради. Депутати встановили плату за харчування дітей у школах і садочках громади, а також виділили кошти на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки. Крім того, внесли зміни до сільського бюджету.