Неділя, 28 Листопада 2021 р.
29 Грудня 2017

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Ось і завершилися вибори у Староушицькій об’єднаній територіальній громаді. Це переломний момент у житті Старої Ушиці та прилеглих сіл, адже відтепер ми стали єдиною громадою зі спільними органами самоврядування, які працюватимуть заради покращення життя селян.

Анатолій ТИМЧУКДуже приємно, що більшістю голосів мене обрали головою Староушицької ОТГ. Разом із відчуттям радості також переповнює неабияка відповідальність за долю громади. Адже став головою громади рідного краю, в якому виріс, живу і працюю. Більше того, тут живуть батьки, дружина і діти.

Скажу відверто: для мене ця виборча кампанія була складною. Неодноразово зазначав, що виступаю за чесні, відкриті й прозорі вибори. Але, на жаль, серед опонентів були й ті, хто намагався всілякими іншими шляхами досягнути результату. Напередодні виборів проти мене застосували брудні технології, розклеївши у населених пунктах листівки негативного змісту, спрямовані дискредитувати мене й мою родину. Однак вони недооцінили мудрість людей нашого краю, котрі не піддаються на такі провокації.

Для мене велика честь бути обраним головою Староушицької ОТГ, на території якої проживають надзвичайно працьовиті та розумні люди. Від себе обіцяю докласти всіх зусиль, аби наша громада була економічно сильною, а селяни відчували комфорт, проживаючи в нашому мальовничому краї! Щиро дякую вам за підтримку!

Користуючись нагодою, також вітаю із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю миру, злагоди, достатку та Божого благословення! 

Із повагою Анатолій ТИМЧУК.