Субота, 28 Травня 2022 р.
19 Квітня 2019

ПОДБАЛИ ПРО ДІТЕЙ І ВОДУ

11 квітня відбулася позачергова сесія Жванецької ОТГ. Обранці працювали швидко і злагоджено, тому чималий перелік питань переглянули менш ніж за годину.

Одна з найголовніших для громади проблем – забезпечення мешканців питною водою. Для цього розроблена і активно впроваджується програма «Питна вода». За зверненням депутатського корпусу до обласної ради було передбачено виділення коштів під вищезгадану програму в розмірі мільйон гривень. Тому в громаді другий етап реконструкції системи водопостачання села Жванець розпочнеться, щойно надійдуть необхідні кошти. Також депутати ухвалили рішення, покликане створити кращі умови для навчання дітей у Жванецькій школі мистецтв, яку пропонується перевести в просторіше та зручніше приміщення. Для дітей запроваджують і посаду психолога у Жванецькому ліцеї, який обслуговуватиме всі заклади освіти Жванецької ОТГ.

Гарною новиною стало і виділення депутатських коштів на соціально-економічний розвиток громади, а це 1 млн. 300 тис.грн. із Держбюджету, що є результатом сприяння народного депутата Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА.

За матеріалами прес-служби Жванецької ОТГ.