Четвер, 07 Липня 2022 р.
17 Січня 2020

ДОБРОТА І ТЕПЛО СЕРЦЯ БАБУСІ ОЛІ

У мальовничому селі Китайгород народилася дівчинка, назвали її гарним іменем Ольга. Було це 15 січня 1930 р. І ось вона святкує вже 90-річний ювілей.

Як швидко плине час, зовсім недавно було тяжке, опалене війною дитинство, виснажена голодом та холодом юність, важка праця повоєнного часу. Нелегким був життєвий шлях Ольги МАЛОЇ. Вона пам’ятає своє життя до дрібниць, весь час працювала в колгоспі дояркою. Ольга Володимирівна має прекрасну донечку, трьох онуків і нікому не відмовляє в мудрій пораді та допомозі. Хоч роки беруть своє і забирають здоров’я та зовнішню красу, але доброта й тепло серця бабусі Олі ніколи не зменшуються. А щира усмішка випромінює світло душі…
До Ольги Малої в день славного ювілею завітала соціальна працівниця Катерина Колісник і передала щирі вітання від імені сільського голови Китайгородської сільської ради Юрія Безродного, приватного підприємця Анатолія Яковенчука, начальниці соціального відділу Валентини Равлюк. Такий ювілей – дуже важлива і значима подія. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не згасали, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.

Пресслужба Китайгородської ОТГ.