Понеділок, 04 Липня 2022 р.
15 Жовтня 2010

«ФРОНТ ЗМІН» – МАЙБУТНЄ НАШОГО РАЙОНУ

Кам’янець-Подільська районна організація політичної партії «Фронт змін» продовжує знайомити жителів Кам’янеччини з кандидатами в депутати до районної ради від цієї молодої політичної сили.

Одним з активних членів «Фронту змін» із самого початку діяльності районної організації є молодий та енергійний підприємець, принципова та відверта людина – Геннадій МЕЛЬНИК.

– Геннадію Миколайовичу, як Ви стали активістом «Фронту змін»?

– 2009 року, коли розпочалося формування районного осередку ГО «Фронт змін», я зацікавився ідеями та ініціативами Арсенія ЯЦЕНЮКА, зустрівся та поспілкувався з активістами. Виявилося, що наші погляди на розвиток району багато в чому схожі. І сьогодні мені приємно, що я маю можливість не просто бути стороннім спостерігачем, а власною участю в акціях і заходах «Фронту змін» можу реальними діями вирішувати нагальні проблеми громади району.

– Яким є Ваше бачення майбутнього Кам’янеччини?

– На мій погляд, найголовнішим на сьогоднішній день є повернення молоді до села, а для цього потрібно створити робочі місця та розвинути інфраструктуру: відновити якість освіти у школах, належну матеріальну базу в дитячих садках, нормальну роботу сільських клубів, кафе, бібліотек. Безперечно, обов’язково потрібно відремонтувати дороги та організувати регулярні рейси автобусів у кожне село району.

– За рахунок чого можна створити робочі місця у селах?

– Наш район є одним із найбільших сільськогосподарських районів України. Безумовно, потрібно всебічно розвивати сільське господарство, причому не зупинятися лише на зернових культурах. Пріоритетними мають стати також галузі тваринництва, овочівництва та садівництва, адже саме ці галузі потребують значного залучення трудових ресурсів. Також потрібно розвивати зелений туризм, туристичне ремісництво.

– У Вас чіткі та зрозумілі ідеї щодо створення робочих місць, але як досягнути бажаного результату?

– Дуже слушне запитання. Я вважаю, що районна влада повинна приймати реальні програми підтримки садівництва і тваринництва, в яких буде передбачено конкретну мотивацію для людей, котрі займаються такою діяльністю. І важливо, щоб ці програми не просто приймалися для галочки, а мали таке ж реальне фінансування з бюджету. Головне – допомогти людям на самому початку їхньої діяльності. Така підтримка з боку районної влади дасть змогу людям працювати на благо своєї сім’ї, села та всього району.

Вікторія РОМАНЮК, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».

Народився Геннадій Миколайович 14 липня 1975 р. в Кам’янці-Подільському. 1990 р. він вступив до індустріального технікуму, після закінчення якого розпочав трудову діяльність.

2001 р. Геннадій МЕЛЬНИК прийняв рішення про відкриття власної справи і разом із дружиною розпочав сімейний бізнес.