Субота, 29 Січня 2022 р.
10 Вересня 2010

«ФРОНТ ЗМIН» – МАЙБУТНЄ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Молода політична сила «Фронт Змін», яка тільки розпочинає ходу в громадсько-політичній діяльності міста і району, але вже досить активно заявила про себе останнім часом, продовжує знайомити читачів газети з активістами організації.

Анатолій СЛИЗАСьогодні мова піде про справжнього майстра своєї справи, відомого в місті та районі будівельника Анатолія СЛИЗА.

Після закінчення школи Анатолій Iванович навчався у Кам’янець-Подільському будівельному технікумі за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Він має достатньо великий досвід у сфері будівництва, адже працював понад 10 років у «Промжитлобуді» на посаді майстра, а згодом – начальником дільниці у ПМК-35. Також Анатолій Iванович очолював КП «Комунбуд». За роки наполегливої праці під його керівництвом побудовано не одну школу та не один дитячий садок, здано в експлуатацію десятки житлових будинків. А 2007 р. Анатолій СЛИЗ заснував приватне підприємство «Добробут РБК», яке займається будівництвом і наданням послуг спецтехнікою.

– Анатолію Iвановичу, Ви досягли певних успіхів у будівництві. В якій ще сфері могли б застосувати свої професійні знання та життєву мудрість?

– Цікаве питання. Сподіваюся, що мій досвід можна використати в різних напрямках, залежно від потреби. Зокрема, вже сьогодні я його використовую в громадсько-політичній діяльності, можливо, у майбутньому зможу також за-стосувати у сфері державного будівництва, адже як у будівельній галузі, так і в державному будівництві для досягнення певного результату необхідно розробити план, визначити «підрядників» і крок за кроком просуватися до поставленої мети. Тільки таким чином проблеми, які потрібно вирішувати для громади, можуть бути ефективно розв’язані.

– Якими були Ваші перші кроки на шляху до політичної діяльності?

– Торік я став членом громадської ініціативи Арсенія ЯЦЕНЮКА «Фронт Змін». Тут я познайомився з людьми, котрі дійсно хочуть зробити життя нашого району кращим, людей – здоровішими, а їхні оселі – заможнішими, а не займаються політиканством.

– Які, на Вашу думку, існують першочергові проблеми в Кам’янець-Подільському районі, пов’язані з будівництвом?

– Наш район є одним з найбільших у державі, тому, відповідно, проблем із впорядкуванням комунального господарства чимало. На мій погляд, великим фронтом роботи є складання генеральних планів забудови сіл і селища району, адже це основа для подальшого розвитку об’єктів сфери послуг, водних, газових та електрокомунікацій. Ці плани дадуть можливість знищити незаконні та впорядкувати законні смітники, провести освітлення вулиць, скласти черговість ремонту сільських доріг, бо відремонтувати всі дороги одночасно немає можливості ні в районного, ні в обласного бюджетів.

– Хто, на Вашу думку, має стати рушійною силою цих змін?

– Звичайно, самі громадяни. Прості люди, підприємці мають прагнути до роботи з упорядкування своїх сіл, а вже депутати райради, посадовці райдержадміністрації їм, безумовно, мають допомагати та всіляко сприяти. На мою думку, депутатський корпус має прийняти відповідні програми та доручення щодо проведення низки заходів із прибирання лісів, берегів річок, висаджування парків, клумб.

Активісти ГО «Фронт Змін» неодноразово проводили акцію «Чистий берег», показуючи на своєму прикладі, що дружна команда однодумців із декількох десятків людей можуть самостійно впорядкувати чималу частину забруднених берегів. Ця робота є надзвичайно важливою, адже наш район володіє неабиякою туристичною привабливістю, а туризм допоможе здобути необхідні ресурси для побудови сіл нової якості.

Прес-служба Кам’янець-Подільської районної організації ГО «Фронт Змін».

МIТИНГ ОПОЗИЦIЇ. КАМ’ЯНЧАНИ В ПЕРШИХ РЯДАХ

Літо минуло, і політичне життя в Україні знову набирає обертів. Експерти обіцяли гарячу осінь, і, судячи із кроків влади та реакції суспільства на них, так воно і буде.

7 вересня під Верховною Радою України представники різних політичних сил вимагали припинити політику підвищення цін на газ і комунальні послуги для населення. Вони висловилися проти підвищення пенсійного віку, проти ухвалення урядового Податкового кодексу та подорожчання продуктів харчування.

За деякими оцінками, в акції взяли участь понад 10 тисяч осіб. На мітинг опозиції міська організація ВО «Батьківщина» делегувала своїх представників на чолі з головою міської організації Валентиною ВОЛОШИНОЮ та депутатом міської ради Михайлом АНОСОВИМ.

На мітингу виступали Юлія ТИМОШЕНКО, Борис ТАРАСЮК, Юрій ЛУЦЕНКО та інші лідери опозиції. Зокрема, Юлія Володимирівна детально розповідала про негативні сторони Податкового кодексу. Наприклад, про те, що тепер податкова міліція зможе увірватися в житло чи офіс і робити обшуки без суду та слідства, з’ясовуючи, які податки взагалі людина платить.

Юлія ТИМОШЕНКО також звернулася до народу з проханням не ігнорувати місцевих виборів, бо за того, хто не прийде, кинуть бюлетень інші люди. «Якщо ми покажемо ЯНУКОВИЧУ, що не підтримуємо його політики, то далі в нього все валитиметься, як картковий будинок», – зазначила Юлія Володимирівна.

Результатом мітингу стало те, що Верховна Рада не проголосувала за підняття пенсійного віку та прийняття нового Податкового кодексу.

На жаль, представники Партії регіонів не підтримали законопроекту БЮТ щодо мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та газ.

Але метою блокування трибуни ВРУ та мітингу було привернути увагу до тих проблем, до тієї брехні, яка сьогодні покрила Україну, до того, що сьогодні відбувається геноцид у межах усієї України. Тому – далі буде!..

Прес-служба Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Батьківщина».