П'ятница, 28 Січня 2022 р.
13 Серпня 2010

МОЛОДЬ КРОКУЄ В МАЙБУТНЄ БАТЬКІВЩИНИ!

Сьогодні кам’янчани вступають у передвиборчий процес – час вибору майбутнього, свого та рідного міста. I головним завданням для кожного з нас є визначення власної громадянської позиції, з якої починається самоусвідомлення себе не тільки подолянином, але й українцем і сином чи донькою великої нації, громадянином держави Україна.

Денис ЄЛЕНЧАКСаме тому молодий кам’янчанин Денис ЄЛЕНЧАК не зміг залишитися осторонь життя рідного міста і розгортання молодіжного руху в Кам’янці. Зацікавленість політичними процесами, що відбуваються у державі, та активна участь у молодіжній громадській діяльності привели Дениса у ВМГО «Батьківщина молода». Позаду – навчання в НВК №13, індустріальному технікумі та отримання повної вищої освіти за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» у Кам’янець-Подільському національному університеті ім.Огієнка.

З 2007 р. Денис ЄЛЕНЧАК реалізує себе як член партії «Батьківщина» і на питання, чому обрав саме цю політичну силу, відповідає щиро та впевнено:

– Тому що мої погляди співпадають з ідеями, які пропагує ця партія. «Батьківщина» працює прозоро, демократично і зі всією відповідальністю бере на себе ті зобов’язання, які на неї покладають люди. У політиці поразки та невдачі є складовою роботи. Саме роботи, а не бездіяльності. I саме тому, що міський осередок партії «Батьківщина» і наш лідер Валентина ВОЛОШИНА наполегливо працюють, ми сьогодні можемо з упевненістю сказати: «У Кам’янця-Подільського – європейське майбутнє!».

Я люблю своє місто, тому маю багато ідей і проектів для покращення життя у ньому, а найголовніше моє бажання – втілювати їх у життя. Ми не повинні забувати про збереження та популяризацію історичного минулого Кам’янця – нашої славної та героїчної спадщини. Ми повинні зберегти і передати цю красу нашим нащадкам!

А найбільше уваги потрібно приділяти молоді, адже вона – майбутнє. У партії «Батьківщина» молодь отримує цю увагу та потужну підтримку, можливість реалізувати себе у міському політикумі в якості народного обранця і депутата міської ради. Я прагну прекрасного майбутнього для мого рідного міста і молоді, яка в ньому проживає. Тому й обираю «Батьківщину»!