Середа, 29 Червня 2022 р.
8 Квітня 2011

«ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГІЮ» НЕ ЗДАЛИ!

міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ6 квітня стало відомо, що місто відстояло своє майно, і КП «Міськтепловод­енергія», створене в лютому минулого року, буде працювати надалі, попри зазіхання ЗАТ «Тепловоденергія» на повернення собі права оренди майнового комплексу КП «Теплокомуненерго», якого його позбавили минулого року в судовому порядку.

У той же день у телефонній розмові міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ підтвердив цей факт, безпереч­но, приємний для міської громади:

– У середу відразу після закінчення засідання Вищого Господарського Суду України директор департаменту правового супроводу та контролю міськради Едуард КОВТУН повідомив про завершення розгляду касаційної скарги прокурора Хмельницької області на рішення Рівненського апеляційного господарського суду від 2 лютого цього року. В результаті, своєю ухвалою Вищий Господарський Суд України скасував постанову Рівненського суду та залишив без змін ухвали Господарського суду Хмельницької області від 9 листопада 2010 року та від 14 жовтня 2008 року.

Таким чином, судом відмовлено ЗАТ «Тепловоденергія» в перегляді справи за позовом прокурора Кам’янця-Подільського в інтересах держави до ЗАТ «Тепловоденергія» про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання повернути цілісний майновий комплекс за нововиявленими обставинами.

А ще хочу нагадати, що 28 березня за позовом Кам’янець-Подільської міськради щодо стягнення близько 13,5 мільйона гривень неправомірно використаних амортизаційних відрахувань на орендоване майно відбувся суд, який виграла міськрада.

Директор комунального підприємства «Міськтепловоденергія» Валерій ГОРДІЙЧУК зізнався журналістам, що ледь стримував сльози, коли дізнався про рішення суду на користь міста і побачив реакцію на це своїх колег.

– Відверто кажучи, колектив дуже хвилював хід судових процесів, – зазначив Валерій Григорович. – Обстановка була гнітючою, а коли дізналися про рішення суду, в усіх були такі відчуття, як у День Перемоги. Всі обіймалися, цілувалися…