П'ятница, 20 Травня 2022 р.
8 Квітня 2011

НАС НЕ ЗАЛЯКАТИ!

ВО «Батьківщина»6 квітня відбулася прес-конференція голови міської організації ВО «Батьківщина» Олега ДЕМЧУКА та його першого заступника Михайла АНОСОВА. Скликали її з метою оприлюднення звернення до громади міста з приводу політичної ситуації, що склалася в Кам’янці-Подільському:

«Місто Кам’янець-Подільський, яке з часів середньовіччя славилося своїми демократичними інституціями, привнесеними князями Коріатовичами у вигляді Магдебурзького права, сьогодні переживає не найкращі часи. Після президентських виборів, а особливо після виборів до місцевих рад восени 2010 року, похитнулися інститути місцевого самоврядування.

Депутати, які з політичних міркувань не погодилися підписати меморандуму про співпрацю, опинилися у полі зору контролюючих органів влади, які, ймовірно, діють за вказівкою згори. 

Загрозливих обертів набирає у місті кадрова політика: замість професіоналізму, до уваги перш за все береться політична лояльність. А фахівцям, які належать до партії ВО «Батьківщина» або інших національно-патріотичних політичних сил, складно працювати в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах у закладах, установах та організаціях міста. Активістам нашої партії даються «дружні поради» стосовно їх поведінки на сесії, в публічних місцях, перед журналістами тощо. Заручниками ситуації стали навіть водії виконавчого апарату міськради, яких без вагомих причин звільняють з роботи.

У брутальний спосіб намагалися зірвати другий етап звітно-виборчої партійної конференції ВО «Батьківщина», яка проходила 31 березня. Делегатам партконференції наполегливо рекомендували не брати участі у заході, терміново відсилали у відрядження, проводили перевірки в установах, де вони працюють, навіть погрожували звільненням з роботи. Сценаристи цього дійства незабаром стануть відомі.

Сьогодні ми можемо також констатувати, що за останні місяці траплялися випадки поширення матеріалів із критичною оцінкою нинішньої ситуації в Кам’янці-Подільському, Хмельницькій області та й в Україні в цілому.  

Якщо страх і підлабузництво намагаються зробити основою нашого життя, то ситуація у громаді буде тільки погіршуватися. Лише гідні люди з високими моральними стандартами, незаангажованими політичними поглядами будуть запорукою розвитку нашого міста. 

Шановна Громадо! Лише разом ми збудуємо місто, на яке заслуговуємо!

Бюро МО ВО «Батьківщина», фракція партії ВО «Батьківщина» у  Кам’янець-Подільській міській раді»