Середа, 28 Жовтня 2020 р.
2 Жовтня 2020

А МАНДАТІВ УСЬОГО 38…

25 жовтня кам’янчани обиратимуть депутатів міської ради. У зв’язку з утворенням Кам’янець-Подільської ОТГ і відповідно зі збільшенням кількості виборців, місць у міському парламенті стало на два більше – тепер їх 38.
Вибори до міськради здійснюються виключно за партійними списками.
Нагадаємо, що у виборчих бюлетенях нового зразка у лівій частині розташований перелік партій, а поряд з обраною політичною силою треба буде вказати номер кандидата, якого ви готові підтримати. Прізвища кандидатів будуть різними в різних округах, але всі вони є в єдиних виборчих списках відпо­відних політичних партій. Пропонуємо з ними ознайомитися.


ВО «БАТЬКІВЩИНА»

Микола Жоган, радник голови райради
Олег Ткач, завідувач кафедри ПДАТУ
Василь Ковальчук, заступник гендиректора ПП «ЛСОК «Поділля»»
Наталія Антимис, лікар ЦРЛ
Ірина Дружбицька, ФОП
Анатолій Чистяков, директор КП «К-П МБТІ»
Олександр Жильчук, ФОП
Олександр Бродовський, директор ТОВ «Розбуд»
Вікторія Рарицька, тимчасово не працює
Валентина Фурман, ФОП
Валерій Гаджук, директор ТОВ «Євро-­полімер»
Микола Ткач, пенсіонер
Володимир Маліновський, директор ТОВ «Фортеця Поділля»
Оксана Розумяк, керуюча справами виконкому райради
Галина Конвісарева, головний економіст ПАТ «Кам’янець-Подільськсільмаш»
Олександр Ткачук, голова правління ОСББ «Будівельник 2006»
Микола Розбам, начальник відділу НПП «Подільські Товтри»
Василь Цибак, адвокат
Олена Ткач, начальник оргвідділу виконкому райради
Наталія Кіященко, пенсіонер
Станіслав Кшемінський, директор ДЮСШ №1
Михайло Кацан, радник міського голови
Андрій Івахов, тимчасово не працює
Юлія Данчук, викладач К-ПНУ
Олена Чубайко, тимчасово не працює
Олександр Ковальський, директор ТОВ «Будметал – Поділля»
Олександр Олійник, тимчасово не працює
Павло Молев, лікар-стоматолог «Поділ­ля – Центр»
Валентина Баженова, пенсіонер
Інна Кузьмінська, викладач ПДАТУ
Руслан Дикий, начальник виробничого відділу ФОП «Гаджук В.І.»
Віктор Бродовський, начальник виробництва ТОВ «Розбуд»
Дмитро Панькевич, ФОП
Наталія Ткачук, тимчасово не працює
Валентина Жегальська, завідувач архіву КП «МБТІ»
Олександр Вусатий, пенсіонер
Неоніла Ткач, завідувач аптеки № 1 «МедІнна-Фарм»
Володимир Барановський, начальник відділення охорони ТОВ «Фортеця Поділля»


«УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

Людмила Боярська, голова правління Всеукраїнської профспілки торгівлі, підприємців громадського харчування та послуг
Тимофій Балла, викладач в/ч А1884
Роман Максимюк, тимчасово не працює
Руслан Воронюк, тимчасово не працює
Людмила Кучер, ФОП
Микола Богданов, директор ДФГ «Левада»
Іванна Федіркова, тимчасово не працює
Павло Відлацький, тимчасово не працює
Ігор Шубович, інженер з метрології ДП «Хмельницькстандартметрологія»
Ольга Поворознюк, офіцер відділення морально-психологічного забезпечення в/ч А1884
Олена Лихойда, начальник відділення ПАТ «Укрпошта»
Володимир Семенович, ФОП
Кристина Вільчинська, кредитний експерт ТОВ «Ломбард Благо»
Оксана Сокальська, пенсіонерка
Андрій Іванов, начальник циклової комісії в/ч А1884
Олена Вишневська, тимчасово не працює
Максим Сошка, ФОП
Тетяна Самойлик, тимчасово не працює
Арман Аветян, ФОП
Ганна Пилипчук, пенсіонерка
Андрій Бондар, тимчасово не працює
Тетяна Данчук, ФОП
Ілля Гуменюк, тимчасово не працює
Тетяна Балла, ФОП
Олександр Юр’єв, тимчасово не працює


«ГРОМАДА І ЗАКОН»

Валерій Слободян, директор ТОВ «Дан-сервіс»
Павло Шмаєр, керуючий фітнес-центру «Ellada Sports»
Микола Шуханов, сімейний лікар КНП «Центр ПМСД»
Тетяна Кориткіна, приватний підприємець
Анна Слободян, ФОП
Микола Коваль, директор КП «УК Південь»
Сергій Никифорчин, завідувач відділення ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж»
Микола Моштак, безробітний
Наталія Маленька, завідувач ДНЗ №19
Галина Мамчур, директор ТОВ «Електротермо»
Володимир Панчук, приватний підприємець
Анатолій Слободян, директор АСЦ «Мобіліті»
Сергій Харламов, голова ГО «Єдність – наша сила»
Емілія Мазур, голова правління Асоціації ОСББ сел. Першотравневе
Надія Стукан, приватний підприємець
Дмитро Слонецький, директор Кам’янець-Подільського відділення АТ «СК «АРКС»
Дмитро Олійник, директор, Хмельницька філія ТОВ «Щедро»
В’ячеслав Ніколайчук, директор ЗОШ №16
Валентина Анастасова, начальник відділу Держархібудконтролю міськ­ради
Людмила Осадчук, асистент вихователя ДНЗ №20
Олександр Вершигора, священнослужитель церкви «Християнин»
Анатолій Подолян, директор ПРАТ «Кам’янець-Подільська телерадіо­компанія»
Олександра Сидорчук, адміністратор фітнес-центру «Ellada Sports»
Ірина Марущак, завідувач ДНЗ №1
Сніжана Свирида, вихователь-методист ДНЗ №8
Ігор Стукан, технік ФОП «Стукан Надія Миколаївна»
Ігор Пиріжок, директор департаменту містобудування та архітектури міськради
Олена Масанова, безробітня
Вікторія Григоренко, вчитель-логопед Інклюзивно-ресурсного центру
Ірина Терлецька, завідувач ДНЗ №7 «Колобок»
Сергій Горбатюк, приватний підприємець
Світлана Юрчик, вчитель ЗОШ №17
Роман Масанов, безробітний
Людмила Закринична, вчитель ЗОШ №17


«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Василь Кобильник, проректор К-ПНУ ім.І.Огієнка
Андрій Мастикаш, директор ТОВ «По­ділбудсервіс»
Олена Чернець, директор ЗОШ №11
Олександр Марчук, аспірант К-ПНУ ім.І.Огієнка
Тетяна Слободян, завідувач ЗДО №30
Анатолій Глушковецький, декан історичного факультету К-ПНУ ім.І.Огієнка
Наталія Якубовська, голова правління ОСББ «Пушкінська-38»
Руслан Волков, пенсіонер
Наталія Рудніцька, вчитель ЗОШ №17
Віктор Міщишин, заступник начальника МУ Нацагентства України з питань держслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях
Валерій Каспров, голова ГО «Наша спадщина»
Лариса Підгірна, тимчасово не працює
Олена Лемешева, продавець-консультант ТОВ «ДІЯЄСА»
Геннадій Невенчан, директор ТОВ «Жовтневе»
Дмитро Васильянов, секретар міськ­ради
Анатолій Качуровський, пенсіонер
Павло Василенко, менеджер охорони здоров’я КНП «Перинатальний центр К-ПМР»
Олександр Борецький-Волошинський, директор ТОВ «Камелот-Х»
Анжела Єпанішнікова, директор Об’єднання підліткових клубів за місцем проживання
Тетяна Борщевська-Семенчук, інст­руктор в/ч А1884
Оксана Почапська, викладачка К-ПНУ ім.І.Огієнка
Елла Ставська, вчитель ЦДТ
Павло Власюк, ФОП
Сергій Юрков, викладач медколеджу
Олександр Горобець, ФОП
Олександр Спасюк, пенсіонер
Сергій Байрак, голова профспілки АТ «Подільський цемент»
Геннадій Яворський, ФОП
Валентина Колодій, викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка
Ірина Кирик, заступник директора ЗОШ №6
Інга Федькова, викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка
Юрій Дужев, начальник відділення АТ «УКРСИББАНК»
Олександр Юга, заступник декана К-ПНУ ім.І.Огієнка
Анна Охота, студентка
Володимир Савінський, пенсіонер
Наталія Ратовська, фахівець АТ «Хмельницькгаз»
Станіслав Сулятицький, студент
Софія Чуловська, тимчасово не працює


«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Андрій Конюшенко, директор ПП «БудКомплект»
Юрій Нестеровський, старший тренер ДЮСШ №2
Ігор Бойко, викладач фізвиховання коледжу будівництва, архітектури та дизайну
Яна Мельничук, керуюча справами міськради
Неля Урсуляк, юрисконсульт ТОВ «Епіцентр К»
Сергій Бабій, заступник міського голови
Олександр Бабчинський, директор департаменту ЖКГ міськради
Артем Дюднєв, ФОП
Катерина Коломий, ФОП
Тетяна Новікова-Конюшенко, ФОП
Тарас Явеляк, завідуючий педіатричним відділенням Перинатального центру
Вадим Рудяк, директор спорткомплексу «Епіцентр»
Олександр Конюшенко, директор БВТЗОВ «Рокор»
Альона Кузема, директор центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПДАТУ
Людмила Бабчинська, заступник директора ДЮСШ №1
Андрій Лівіцький, тимчасово не працює
Анатолій Лабатюк, тренер-викладач ДЮСШ №2
Леонід Гурман, завідувач кафедри легкої атлетики К-ПНУ ім.І.Огієнка
Тетяна Бєлікова, бухгалтер ТОВ «Фірма ВІКАНТ»
Наталія Гончар, інспектор із кадрів КП «Кам’янецький парк»
Сергій Ренке, ФОП
Андрій Віннічук, директор КП «УК «Добробут»
Борис Чорний, директор СКП «Міськліфтсвітло»
Зінаїда Носкова, пенсіонерка
Марина Слободян, тимчасово не працює
Віктор Клюс, майстер КП «Міськтепловоденергія»
Максим Собчук, командир патрульної роти ВЧ 3053
Назарій Винник, тренер ДЮСШ №2
Юлія Наглюк, вчитель ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
Людмила Яковенко, заступник директора ЗОШ №8
Віктор Романчук, ФОП
Віталій Ліпковський, завідуючий фі­-лією ДЮСШ №2
Дмитро Невенгловський, тренер ДЮСШ №2
Людмила Натальська, тимчасово не працює
Валентина Мельник, ФОП
Юрій Бабчинський, директор СЗОШ №5
Оксана Смолінська, вчитель коледжу будівництва, архітектури та дизайну
Андрій Дюднєв, тимчасово не працює


«ЗА МАЙБУТНЄ»

Майя Гурська, директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста
Олександр Чернець, головний лікар міської лікарні
Сергій Мельник, начальник міськ­управління освіти та науки
Борис Цвігун, директор «Лікувального діагностично-консультативного центру»
Тетяна Очеретенко, директор «Дитячого медичного центру»
Світлана Лайтер, голова правління райспоживтовариства
Михайло Іванішен, директор БФ «Ми-Кам’янчани»
Інна Охота, директор НВК №13
Ольга Мальченко, директор коледжу будівництва, архітектури та дизайну
Микола Грушка, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів К-П ОМВК
Михайло Желізник, Колибаївський сільський голова
Валерій Арсенюк, завідувач хірургічного відділення міської лікарні
Леся Беспала, завідувач ДНЗ №15
Валентина Білюк, лікар міської лікарні
Петро Бойчук, лікар міської лікарні
Світлана Гайченя, лікар ЦПМСД
Сергій Гжебовський, директор «Спец­комунтрансу»
Оксана Горбатюк, головний спеціаліст Держпродспоживслужби
Наталія Гудима, завкафедрою К-ПНУ ім.І.Огієнка
Едуард Зваричук, директор коледжу харчової промисловості НУХТ
Сергій Онуфран, лікар ЦРЛ
Наталія Кольцова, вчителька міського ліцею
Тетяна Кузняк, директор Центру ПМСД
Наталія Кучер, вчителька СЗОШ №1
Сергій Пастухов, завідувач відділення міської лікарні
Наталія Лозінська, завідувач ДНЗ №17
Наталія Осадчук, директор НВК №9
Артур Савицький, медичний директор «Лікувального діагностично- консультативного центру»
Валерій Слабінський, директор ТОВ НВО «КАММЕД»
Тетяна Фурманчук, лікар «Лікувального діагностично-консультативного центру»
Оксана Стасюк, завідувач ДНЗ №9
Наталія Совєцька, лікар ЦПМСД
Олег Собко, лікар міської лікарні
Сергій Бузинський, лікар «Лікувального діагностично-консультативного центру»
Оксана Токар, директор НВК №3
Іван Стасюк, декан факультету фізкультури К-ПНУ ім.І.Огієнка
Тетяна Язвінська, директор ЗОШ №12
Ярослав Саєвич, експедитор ТОВ «АДАЛІС»


«РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

Наталія Славіна, доцент К-ПНУ ім.Огієнка
Максим Ямковий, директор ТОВ «Проф­цем Плюс»
Сергій Абросімов, ФОП
Руслана Ряба, керуючий регіональний менеджер ТМ «WOG»
Дмитро Таєнчук, старший держінспектор облуправління «Укртрансбезпеки»
Ігор Антонюк, керуючий адвокатським бюро «Антонюк та Партнери»
Олексій Зеленський, доцент К-ПНУ ім.Огієнка
Олександр Макодзьоб, президент Федерації панкратіону та прикладних систем рукопашного бою
Мирослава Правник, ФОП
Олена Таєнчук, майстер виробничого навчання Державного навчального закладу профтехосвіти
Дмитро Савін, ФОП
Галина Бернацька, тимчасово не працює
Денис Жилінський, тимчасово не працює
Олексій Орищишен, начальник виробництва ТОВ «Профцем Плюс»
Людмила Капура, пенсіонер
Віталій Зеленський, ФОП
Олег Беркута, головний інженер ДП «СВК №67»
Іван Юрчак, водій ЦРЛ
Світлана Савчук, ФОП
Інна Корнійчук, ФОП
Сергій Танасков, ФОП
Михайло Попов, водій коледжу харчової промисловості
Валерій Кріль, начальник відділу охорони ПДАТУ
Ірина Савчук, ТОВ «Збруч Ресурс»
Римма Гуменюк, тимчасово не працює
Тетяна Абросімова, ФОП
Олександр Павлуцький, тимчасово не працює
Валерія Шуляр, спеціаліст відділу надання соцпослуг Слобідсько-­Куль­чієвецької сільради
Світлана Яворська, студентка К-ПНУ ім. Огієнка
Іван Дермельов, оператор заправних станцій ТОВ «Вест Петрол Маркет»
Максим Стахів, лікар-стоматолог
Сергій Іванов, начальник АЗС ТОВ «Петрол Маркет»
Юлія Харкавлюк, тимчасово не працює
Тетяна Антонецька, начальник відділу бухобліку Слобідсько-Гуменецької сільради
Борис Тимчук, начальник служби безпеки ТОВ «7 Днів»


«НАШ КРАЙ»

Анатолій Бевз, директор ПП «Паритет»
Ольга Чорнобиль, пенсіонерка
Володимир Михайлов, викладач коледжу харчової промисловості
Сергій Хепін, військовий пенсіонер
Олена Хепіна, головбух ДП «НТК «ЗТМ»
Василь Зінзюк, адміністратор у ФОП Зінзюк Л.М.
Володимир Бокуліч, адвокат
Ніла Коляда, провідний економіст НПП «Подільські Товтри»
Вадим Чаплінський, старший викладач К-ПНУ ім.Огієнка
Дзвенислава Цуглевич, завідуюча жіночою консультацією Перинатального центру
Михайло Гуменюк, директор ПНП «Мед­техніка»
Юрій Пастушков, начальник штабу – перший заступник командира в/ч
А 4568
Наталія Зборовець, майстер виробничого навчання ДНЗ «Подільський центр ПТО»
Євген Касап, ФОП
Валентина Стельмах, заступник директора НПП «Подільські Товтри»
Павло Марковський, гендиректор ТОВ ВКК «Промінь»
Володимир Мазур, військовий пенсіонер
Володимир Боднар, агроном ТОВ «Династія»
Ірина Атаманюк, ФОП
Ольга Прокопова, доцент ПДАТУ
Павло Марковський, менеджер ТОВ «Еріка»
Алла Сис, ФОП
Олег Вощинський, ФОП
Юрій Пливанюк, начальник управління охорони здоров’я міськради
Тетяна Соколовська, тимчасово безробітна
Володимир Грицанчук, пенсіонер
Ілона Данильчук, викладач ПДАТУ
Ігор Гончарук, директор ТОВ «Друкарня «Рута»


«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ»

Павло Довгопол, заступник голови Слобідсько-Кульчієвецької сільради
Наталія Савчук, директор ПП «МЕНА ПЛЮС»
Олег Гільовський, приватний підприємець
Віра Коваль, директор ТЦСО (нсп) РДА
Руслан Пристач, директор КП «Комбінат благоустрою»
Петро Приступа, пенсіонер
Юрій Захаров, аспірант ПДАТУ
Лілія Павлюк, вихователь ЗДО «Крап­линка»
Тетяна Тулупова, головбух КП «Комбінат благоустрою»
Василь Гуцол, головний механік КП «Комбінат благоустрою»
Ірина Франко, бухгалтер КП «Комбінат благоустрою»
Анатолій Зелінський, завідуючий майстернею КП «Комбінат благо­уст­рою»
Анатолій Бернадін, керівник пресцент­ру ради ветеранів міськради
Каріна Гуменюк, головний спеціаліст відділу загальної та кадрової роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільради
Дмитро Ткачук, спеціаліст відділу загальної та кадрової роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільради
Олександр Щур, пенсіонер
Наталія Вакуляк, приватний підприємець
Юлія Подущак, тимчасово не працює
Віталій Попель, пенсіонер
Тетяна Захарова, доцент ПДАТУ
Валентина Кохан, тимчасово не працює


«ПРОПОЗИЦІЯ»

Тетяна Мельниченко, ФОП
Сергій Чернявський, директор ТОВ «КВЗП Кам’янець-Подільський»
Сергій Шевченко, директор ТОВ «Альфа 15»
Олена Мазур, голова правління ОСББ «Вікторія – 56»
Вадим Савчук, заступник міського голови
Василь Тарасюк, головний інженер КП «Міськтепловоденергія»
Валерій Богуцький, директор ТОВ «БК «Райагробуд»
Костянтин Чернявський, директор ТОВ «Хвиля-2018»
Таїсія Шевеленко, головний спеціаліст управління освіти і науки міськради
Любов Політова, в.о. майстра Пудловецького кар’єру філії «Кам’янець-­Подільська ДЕД»
Микола Махніцький, пенсіонер
Дмитро Басараб, ФОП
Світлана Капіца, бухгалтер ФОП «Віноградська Л.О.»
Сергій Чайка, тренер-викладач
ХОЦФВУМ
Ірина Гулько, економіст КП «Міськтеп­ловоденергія»
Віктор Федоров, головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням законодавства про працю міськради
Оксана Решетняк, ФОП
Олег Обачук, начальник району тепломереж мікрорайону «Жовтневий» КП «МТВЕ»
Андрій Шабанов, продавець ФОП «Сусла А.С.»
Вікторія Рогожинська, юрисконсульт КП «МТВЕ»
Вадим Білецький, заступник завідувача відділу контролю за дотриманням законодавства про працю міськради
Ігор Крекотень, ФОП
Сергій Шеврін, директор ТОВ «Слон 17»
Броніслава Сопільник, завідувач ДНЗ № 2
Зінаїда Беніцька, завідувач ДНЗ № 8
Валентин Горячов, ФОП
Олег Кубряк, ФОП
Олександер Берберано, будівельник ТОВ «Спеціальна науково-виробнича будівельна реставрація «Ка­м’янець»
Олеся Голінберг, завідувач ДНЗ № 12
Тетяна Мельник, вихователь ДНЗ № 23
Ігор Ямроз, інженер ТЕС КП «МТВЕ»
Сергій Гуменюк, ФОП
Лариса Ільніцька, директор Інклюзивно-ресурсного центру міськради
Борис Шевчук, голова ОСББ «Зоря-32»
Оксана Черній, вихователь ДНЗ № 1
Михайло Цвігайло, начальник групи централізованого обслуговування закладів освіти УОН
Валентина Пшоник, ФОП
Сергій Ільчишин, вчитель ЗОШ № 5


«РІДНЕ МІСТО»

Валерій Гордійчук, гендиректор КП «Міськтепловоденергія»
Світлана Лень, заступник гендиректора КП «МТВЕ»
Степан Гурома, директор КП УК «Господар»
Олексій Сікора, заступник гендиректора КП «МТВЕ»
Ольга Боднар, голова профспілкового комітету КП «МТВЕ»
Павло Гуль, начальник ВТВ КП «МТВЕ»
Олександра Шевчук, начальник групи проєктування та інвестрозвитку КП «МТВЕ»
Сергій Леонідович Боднар, заступник гендиректора КП «МТВЕ»
Євген Костинюк, заступник гендиректора КП «МТВЕ»
Оксана Савчук, головбух КП «МТВЕ»
Костянтин Шиманський, в.о.началь­-
ника ТЕС КП «МТВЕ»
Лариса Кшемінська, прессекретар КП «МТВЕ»
Сергій Анатолійович Боднар, заступник начальника ВТВ КП «МТВЕ»
Віталій Стасюк, керівник групи програмного забезпечення КП «МТВЕ»
Оксана Земляна, заступник начальника відділу збуту КП «МТВЕ»
Вадим Ілаш, начальник відділу збуту КП «МТВЕ»
Лідія Васильчук, вчителька НВК №7
Петро Буга, майстер ДП «Тепловода»
В’ячеслав Процюк, інженер ДП «Тепловода»
Руслана Смольчук, листоноша Укр­пошти, голова ОСББ «Затишна оселя-2016»
Денис Єленчак, інженер КП «МТВЕ»
Оксана Мельничук, бухгалтер КП «Служба єдиного замовника»
Михайло Посітко, начальник ВРС КП «МТВЕ»
Микола Станіславський, начальник РТМ «Північний» КП «МТВЕ»
Наталія Безпалько, інструктор ТЦСО «Турбота»
Сергій Микулін, помічник гендиректора КП «МТВЕ»
Наталія Дорож, заступник начальника цеху КП «МТВЕ»
Тарас Муравка, слюсар-ремонтникКП «МТВЕ»
Денис Кононенко, начальник дільниці з обслуговування ЗКМ КП «МТВЕ»
Наталія Марченко, начальник планово-економічного відділу КП «МТВЕ»
Анатолій Гурома, приватний підприємець
Яна Деньгуб, прессекретар КП «МТВЕ»
Віталій Волошановський, начальник дільниці КП «МТВЕ»
Михайло Осташевський, торговельний агент ТОВ «Техніка монтажу»
Тетяна Рощук, інженер-технолог КП «МТВЕ»
Олександр Павлюк, майстер АЗС ТОВ «Новаро-М»
Віта Руда, юрисконсульт КП «МТВЕ»
Володимир Червоноградський, елект­ромонтер КП «МТВЕ»


«СВОБОДА»

Михайло Посітко, голова МО ВО «Свобода»
Ірина Шелепницька, начальник відділу АТ «Гіпсовик»
Володимир Кондрук, менеджер ТОВ «Техносервіс»
Мар’ян Тарасенко, викладач Хмельницького національного університету
Анна Слинчук, сімейний лікар
Дмитро Дідик, ФОП
Віталій Дрозд, ФОП
Наталія Мартинович, тимчасово не пра­цює
Людмила Блонська, головний архітектор проєкту БК «Аргеліт»
Володимир Пташник, старший тренер ДЮСШ №2
Наталія Секрідова, тимчасово не працює
Олеся Понятовська, тимчасово не працює
Юлія Сабат, тимчасово не працює
Сергій Калуцький, завідувач сектора «Старий Замок» К-ПДІМЗ
Олександр Гордійчук, менеджер ПАТ «Авіс»
Анна Окарська, слухач Національної академії Сухопутних військ ім. Пет­ра Сагайдачного
Михайло Мартинов, голова правління ОСББ «Грушевського 50»
Володимир Барановський, пенсіонер
Анатолій Хапко, пенсіонер
Олена Островська, заступник директора ліцею «Славутинка»
Костянтин Яремов, завідувач секції ТОВ «Епіцентр К»
Мирослав Смотров, лікар-хірург міської лікарні
Володимир Кроча, безробітний
Вікторія Ільчишена, ФОП
Олена Солодковська, ФОП
Вадим Бойко, вчитель ЗОШ №6
Валентина Бурковська, фельдшер-лаборант Перинатального центру, голова ОСББ «Нігинське, 22»
Людмила Вишневська, головбух Довжоцької сільради
Аркадій Іванов, пенсіонер
Олександр Веретюк, тимчасово не працює
Тетяна Гнатюк, вчитель міського ліцею
Олег Шабанов, пенсіонер
Віталій Баревич, заступник директора ДП МОУ «Подільськвибухпром»
Олена Єгорова, тимчасово не працює
Микола Сливка, тимчасово не працює
Дмитро Краснян, тимчасово не працює
Тетяна Біла, студентка К-ПНУ ім.І.Огієн­ка
Тарас Банас, військовий капелан ЗСУ в/ч А 2613


«СИЛА І ЧЕСТЬ»

Василь Гаврилюк, директор ПП «СТО Престиж- 2008»
Ігор Григоренко, ФОП
Руслан Ковальчук, начальник юрвідділу ПП ЛСОК «Поділля»
Тетяна Дідич, заступник головного лікаря міської лікарні
Наталія Дідик, заступник декана К-ПНУ ім.І.Огієнка
Володимир Дудко, пенсіонер
Віталій Галіцин, інженер в/ч А-2641
Олександр Чорпіта, старший офіцер відділення К-П ОМВК
Тетяна Грібова, викладач коледжу харчової промисловості
Аліна Маланчук, керуюча відділенням АТ Креді Агріколь Банк
Ігор Шевага, завідувач ЛОР-очним відділенням міської лікарні
Юрій Аносов, начальник дільниці МПП «Агросоюз»
Наталія Мазурик, тимчасово не працює
Наталя Ашмянцева, пенсіонерка
Василь Мельницький, старший науковий співробітник військової кафед­ри К-ПНУ ім.І.Огієнка
Віталій Бурдига, директор НДІ круп’яних культур ПДАТУ
Юрій Левчев, пенсіонер
Алла Горна, ФОП
Лілія Пермякова, завідувач відділення ТЦСО «Турбота»
Сергій Смолін, начальник господарчого відділу міської лікарні
Олександр Дудко, вчитель ЗОШ №2
Анатолій Бурковський, пенсіонер
Наталія Мусій, директор турагенції «Grand Tour»
Ніна Ровна, державний реєстратор Жванецької сільради
Микола Петруньков, ФОП
Василь Каніщук, директор турагенції «Sova»
Віталій Співак, декан факультету корекційної та соцпедагогіки і психології К-ПНУ ім.І.Огієнка
Вікторія Білоус, тимчасово не працює
Оксана Шевчук, тимчасово не працює
Леся Гріх, адвокат
Антон Найчук, викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка
Олег Бойчук, завідувач сектора ТЦСО «Турбота»
Юрій Ганзюк, тимчасово не працює
Наталія Надточій, завідувачка аптечного пункту ХВП «Медтехніка»
Інна Шавалюк, заступник завідувача відділення ТЦСО «Турбота»
Михайло Біляк, педагог-організатор, «Об’єднані підліткові клуби за місцем проживання»
Тетяна Хамелюк, практичний психолог НВК № 9


«СЛУГА НАРОДУ»

Сергій Ведерніков, ФОП
Сергій Самсонюк, директор ТОВ «Поділля метал»
Аракел Межлум’ян, заступник голови РДА
Валентина Борковська, доцент ПДАТУ
Ніна Фабіянська, перший заступник голови РДА
Дмитро Назаренко, керівник ЦДТ
Вадим Дорофей, тимчасово не працює
Ірина Дроздовська, керівник студії «Аджанта»
Мар’ян Тріпак, директор, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж
Вероніка Терехівська, оператор АЗС «Автозаправна станція»
Ігор Костик, ФОП
Ольга Чайковська, викладачка ПДАТУ
Іраїда Худняк, директор Довжоцького НВК
Олег Мєлєкєсцев, ФОП
Олександр Скавренюк, директор ТОВ «Голд Тімбер»
Вікторія Бідюк, лікар міської лікарні
Ігор Маматов, заступник командира з випробувань в/ч А2641
Олександр Татарін, заступник голови комітету в/ч 1494
Ірина Костинська, медичний директор ЦРЛ
Віталій Авінов, викладач кафедри К-ПНУ ім.І.Огієнка
Ніна Скавренюк, директор КП «Надра Кам’янеччини»
Дмитро Власюк, ФОП
Дмитро Шершал, начальник групи ДСНС України
Юлія Бойко, тимчасово не працює
Микола Полюляк, директор ТзОВ «СІДО ІННОВЕЙШН»
Оксана Вінярська, економіст ПП «Вікно Плюс»
Сергій Середюк, заступник директора КП «УК Господар»
Сергій Рябий, директор ПП «Еліт-САН»
Галина Петльована, фельдшер медпункту в/ч А3290
Андрій Бойко, директор ТОВ «БС Трейд Груп»
Віталій Шевчук, гендиректор ЦРЛ
Інна Подолян, головбух ТРК «Імпульс-­ТБ»
Олена Комар, начальник відділення АБ «Укргазбанк»
Андрій Тімофєєв, директор ТОВ «Крона МВД»
Віталій Мрачковський, ФОП
Наталія Мікшанська, вчителька ЗОШ №8
Іван Власюк, ФОП
Оксана Сидоренко, тимчасово не працює


«УДАР»

Володимир Костинюк, тренер-викладач ДЮСШ №2
Станіслав Горбатюк, директор ТОВ «Поділляпромгаз ЛХЗ»
Олександр Клак, тимчасово не працює
Ілона Дрозд, перебуває у декретній відпустці
Діана Кучерук, ФОП
Андрій Слєсар, директор ПП ЗС «ТРАНС»
Віктор Кучерук, ФОП
Сергій Кубяк, директор БФ «Рука порятунку»
Галина Костинюк, вчитель польської мови спецшколи ХОР
Сабіна Новосад, тимчасово не працює
Олександр Трончук, лікар ортопед-­травматолог міської лікарні
Михайло Альчинський, головний спеціаліст служби у справах дітей РДА
Віктор Зелінський, ФОП
Олена Савіна, тимчасово не працює
Ірина Ковальчук, тренер-викладач ДЮСШ №2
Олександр Погребецький, священник
Сергій Іваніцький, тимчасово не працює
Едуард Войцехівський, адміністратор ресторану «Ля Мажор»
Ольга Шморгал, в.о. завідувача навчально-реабілітаційного відділу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу
Людмила Валіцька, економіст Подільського спеціального навчально-­реабілітаційного соціально-економічного коледжу
Іван Правник, директор ЦСССДМ РДА
Андрій Паламар, приватний підприємець
Сергій Литвак, приватний підприємець
Олександра Котик, студентка
Анастасія Гнатюк, ФОП спортклубу «Sport Family»
Валентин Закордонець, заступник директора ПП ЗС «ТРАНС»
Віталій Роговський, лікар-терапевт ЦРЛ
Ілля Томін, ФОП
Тетяна Янчишина, фахівець з благоустрою ТОВ «7днів»
Ірина Ільницька, тимчасово не працює
Василь Слєсар, директор ТОВ «ЛЕГЕРОН»
Віктор Травінський, спеціаліст РЦ туризму та охорони культурної спадщини
Денис Широков, керуючий магазином «Фокстрот»
Маша Заболотна, фахівець 2 ДПРЗ
Надія Баранецька, старша медсестра міської лікарні
Яна Продоляк, студентка
Віктор Везенкін, пенсіонер
Анна Валерська, ФОП