Субота, 28 Травня 2022 р.
31 Січня 2020

ФАЛЬСИФІКАТОРІВ УЖЕ ВІДДАЛИ ПІД СУД

На Хмельниччині судитимуть членів організованої групи, яких підозрюють у незаконному виготовленні та продажі фальсифікованого алкоголю.

«Встановлено, що троє громадян на території Кам’янець-Подільського району налагодили підпільне виробництво, де, використовуючи спеціальне обладнання, впродовж тривалого часу виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку. Вони розводили спирт водою і додавали у розчин різні компоненти для поліпшення смакових властивостей продукту», – йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби області.
«Фіскальники» додають, що потім підозрювані збували виготовлену продукцію населенню, у тому числі через інтернет. У серпні минулого року їх викрили. Під час проведення низки санкціонованих обшуків виявили і вилучили майже 3 тисячі літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції, а також спеціальне обладнання, яке використовувалося для виробництва фальсифікату.
Загальна вартість вилученої продукції й обладнання становить понад 700 тисяч гривень. За висновками експертиз, вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя і здоров’я людей. Наразі досудове розслідування завершене і матеріали справи передано до суду.

За матеріалами пресслужби прокуратури області.