Неділя, 07 Серпня 2022 р.
27 Листопада 2020

МАТИ ПИЯЧИЛА, ДОКИ ДІТИ ЗАЛИШИЛИСЯ САМІ ВДОМА

У ніч на четвер до чергової частини відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про неналежне виконання батьківських обов’язків.

Інформація підтвердилася. Коли правоохоронці прибули на місце події, у відчиненій квартирі без дорослих перебували троє малолітніх дітей. У приміщенні було брудно, безлад, фекалії на підлозі та стінах, неприємний запах, їжа для дітей відсутня. Зі слів сусідів, у квартирі проживає жінка з дітьми, проте часто залишає їх без нагляду на тривалий час.
Оскільки діти залишилися без батьківського піклування, було ухвалено рішення про виклик екстреної медичної допомоги для їх огляду з метою подальшого транспортування до лікарні.
Уже на виході з квартири, коли медики виносили дітей, з’явилася горе-матір з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Жінка плуталася у відповідях та не могла пригадати, коли залишила дітей. Разом із нею малюків було доставлено до лікарні.
На матір складені адміністративні матеріали, які направлені до суду. Повідомлено службу у справах дітей, яка згідно з чинним законодавством України ухвалюватиме рішення про долю дітей у такій сім’ї.

За матеріалами ювенальної превенції Кам’янець-Подільського ВП ГУНП у Хмельницькій області.