Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
29 Січня 2021

КАМ’ЯНЧАНИН ВІДДАВ ШАХРАЯМ ПОНАД 130 ТИСЯЧ

Четверо жителів області, довірившись шахраям, втратили 188 тисяч гривень.

Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Хмельницької області надійшло 4 заяви від громадян, які стали жертвами шахраїв.
Так, до 56-річного кам’янчанина зателефонувала невстановлена особа і під приводом проведення банківських операцій з переказу коштів, заволоділа 133 000 гривень.
64-річний хмельничанин, намагаючись придбати на одному із сайтів автомобільні шини, сплатив 10 тисяч гривень, проте товар так і не отримав.
А 59-річний хмельничанин перерахував 28 тисяч гривень невстановленим особам, повіривши в історію про те, що його сина можуть притягнути до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків.
До 50-річної хмельничанки зателефонувала невстановлена особа і, представившись працівником служби безпеки банку, під приводом блокування рахунку через спробу купівлі товару іншою особою, випитала реквізити картки та зняла з неї 17 тисяч гривень.

Наразі за всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки і працюють над пошуком зловмисників. Принагідно правоохоронці закликають громадян бути уважними і відповідально ставитись до власних заощаджень.

Пресслужба Нацполіції області.