Четвер, 18 Серпня 2022 р.
26 Березня 2021

НАКРИЛИ ДІЛКІВ І ГУРАЛЬНЮ

Служба безпеки України у Хмельницькому заблокувала масштабне виробництво і збут контрафактної підакцизної продукції, виготовленої із сировини сумнівної якості. Щомісячний «прибуток» ділків становив близько 4 млн грн.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили із незаконного обігу і попередили потрапляння до торговельної мережі:
– понад 6,5 т спирту невідомого походження;
– майже 2 тис. пляшок підробленого алкоголю;
– 120 ящиків контрафактних тютюнових виробів.
Також виявлено технологічне обладнання, автомобіль, чорнові записи і пакувальну тару, які зловмисники використовували у протиправній діяльності.
За попередніми даними слідства, незаконний бізнес організували декілька мешканців обласного центру. В орендованому складському приміщенні зловмисники облаштували підпільний цех з виготовлення сурогату, а також зберігали контрафактні цигарки.
Готову підробку ділки збували під виглядом відомих брендів через розгалужену мережу оптових покупців. Вантаж для замовників вони доправляли власним автотранспортом.
У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні заходи для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій.

Встановлюються джерела нелегального надходження тютюнових виробів, а також сировини для виробництва фальсифікату.
Документування протиправної діяльності проводилось спільно з Державною фіскальною службою, Управлінням стратегічних розслідувань Національної поліції у Хмельницькій області та за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури.

Пресгрупа управління СБУ в Хмельницькій області.