Вівторок, 16 Серпня 2022 р.
9 Квітня 2021

«НАКРИЛИ» ФЕЙКОВУ МІСЬКРАДУ

СБУ продовжує слідчі дії щодо представників так званого «народовладдя», які виконували зав­дання з-за кордону. У фей­ко­вих «депутатів» незаконно ство­­реної «Хмельницької міської ради» проведено низку обшуків.

Матеріали досудового розслі­дування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ. Вони також активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру в державній зраді.
Під час обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили: статути фейкових псевдоутворень; печатки і бланки; протоколи засідань; розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів; агітаційні матеріали. Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали.
Триває досудове слідство за ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) ККУ.

Пресслужба СБУ у Хмельницькій області.