П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
28 Лютого 2014

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ПРИВЕЛА ДО В’ЯЗНИЦІ

Працівники карного розшуку міськвідділу міліції затримали раніше судимого, який вдавав із себе покупця, гостя, хворого та безробітного, викрадаючи при цьому гроші та речі кам’янчан. Від його акторських здібностей упродовж кількох днів постраждали 5 містян. 

Першою була роль покупця в магазині на вул.Першотравнева. Прискіпливо приглядаючись до товару, вичекав, коли продавець відвернулася, і викрав із каси 900 грн. Наступна роль – відвідувача, аби отримати свідоцтво про розлучення. В держустанові 33-річний крадій поцупив сумочку працівниці, 200 грн. і документи. Вночі, вдавши із себе працівника, через чорний хід зайшов до готелю, що в Старому місті, й викрав залишені без нагляду ноутбук і мобільний телефон. Під приводом пошуку роботи завітав до Центру зайнятості, а за декілька годин зайшов до порожнього кабінету й поцупив 1000 грн. Вдавши хворого, з хірургічного відділення місцевої лікарні викрав 600 грн.

За фактами крадіжок відкрито кримінальні провадження. Чоловік перебуває в ІТТ. Найближчими роками він гратиме єдину роль – засудженого.

Наталія КАСАПЧУК, речник міськвідділу міліції.