П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
28 Травня 2010

ПИЛЬНУЙТЕ ДІТЕЙ

Залишилися лічені дні до початку літніх канікул. Окрім радісних безтурботних днів, як здавалося б на перший погляд, вони несуть у собі й потенційну небезпеку. Більшість часу діти проводять на вулиці, а це не огороджена та безпечна територія школи чи садочка, а частина дорослого життя зі своїми правилами та законами. Та чи є у світі хоча б одна дитина, яка виконувала би всі складені дорослими правила?

Аби нагадати дітям про існування цих правил, працівники міського ВДАI проводять у школах і дитячих садочках заняття з Правил дорожнього руху «Єдині уроки». Перед початком цьогорічних літніх канікул було проведено близько ста таких уроків. Як повідомили працівники міського ВДАI, під час занять вони розповідають дітям, як потрібно поводитися на вулиці при переході дороги, їзді на велосипеді, моторолері.

– «Єдині уроки» не займають досить багато часу, – каже начальник міського ВДАI майор міліції Микола ТОМАШЕВСЬКИЙ, – але отримана під час них інформація часто рятує не одне дитяче життя. Дорожня безпека підростаючого покоління багато в чому залежить не лише від працівників ДАI, а й від учителів і батьків. Тому ми звертаємося до всіх дорослих із проханням: будьте уважними до своїх дітей, роз’яснюйте їм Правила дорож-нього руху, адже від цього залежить життя і здоров’я кожної дитини. Давайте разом будемо небайдужими та протягнемо руку допомоги дітям!