Субота, 28 Травня 2022 р.
9 Липня 2010

ПОКИ МАМА СКЛАДАЛА ІСПИТ, ЇЇ 2-РІЧНА ДОНЕЧКА ЗАГУБИЛАСЯ

У День захисту дітей головний спеціаліст міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Таїсія ЧЕРВОНЯК, їдучи вул.Князів Коріатовичів, на перехресті, прямо на проїжджій частині, помітила маленьку дівчинку. Жінка зупинилася і підібрала дитину. Хвилюючись, що батьки малечі можуть її розшукувати, припаркувалася через декілька метрів.

Спроба розпитати у дівчинки, де її мама і тато, виявилася невдалою – мала не вміла розмовляти, навіть свого імені не могла назвати. На вигляд дитині не було і двох років. Судячи з того, що дівчинка була доглянута і гарно одягнута, вона просто загубилася.

Таїсія ЧЕРВОНЯК зателефонувала своїм колегам із Центру соціальних служб, які негайно почали обходити найближчі двори, розпитувати людей, намагаючись знайти батьків дитини. Сама Таїсія Андріївна залишалася з дівчинкою на місці, адже мати могла з’явитися будь-якої миті. До пошуків підключилися і працівники відділу у справах дітей міськради.

Коли через деякий час розшук батьків не дав жодних результатів, дівчинку відвели в опорний пункт міліції, що знаходиться на вул.Князів Коріатовичів. Пошуками батьків зайнялися працівники кримінальної міліції у справах неповнолітніх міськвідділу міліції.

На щастя, незабаром мама загубленої дівчинки знайшлася. Нею виявилася студентка університету, яка того дня мала складати іспит. Не маючи на кого залишити донечку, молода жінка взяла її із собою. А там… залишила дівчинку у дворі університету, наказавши залишатися на місці, поки вона не повернеться…

– Добре, що все закінчилося щасливо, – говорить начальник відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх МВ УМВСУ Юрій ПЛЮТА. – А могло ж різне статися: дитина могла натрапити на відкритий люк, бродячих собак, потрапити під машину. Мама вчинила дуже нерозсудливо. Та будемо сподіватися, що ця історія їй стане уроком.