Середа, 25 Травня 2022 р.
17 Грудня 2010

МІЛІЦІЯ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ

6-10 грудня у Жовтневій ЗОШ проходив Тиждень права і правових знань. У його рамках учитель історії та правознавства Тетяна ПОПОВА організувала низку цікавих зустрічей і заходів для учнів школи. 

Так, 6 грудня проведено виховний захід для учнів 9-11 класів на тему: «Діти вулиці – проблема бездоглядності». 7 грудня відбулася зустріч школярів із заступником командира роти патрульної служби міськвідділу міліції капітаном міліції Віктором ШПЕНДЮКОМ. Віктор Валері-йович розповів про роботу патрульної служби, обов’язки та повноваження патрульних. 8 грудня у школу завітав старший дільничий інспектор міліції капітан міліції Олександр СТОЛЯР і розказав про роботу дільничих у місті. 

А 9 грудня старшокласників запросили на екскурсію до міськвідділу міліції. Помічник начальника відділу зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ капітан міліції Наталія КАСАПЧУК розповіла про роботу кожного відділу міліції. Діти мали змогу на власні очі побачити кімнату відеоспостереження за станом громадського порядку на території міста, ознайомитися з роботою чергової частини. Психолог міськвідділу капітан міліції Людмила ЯВОРСЬКА розказала про загальні вимоги до набуття професії міліціонера, якості, які мають бути у майбутніх працівників міліції, умови прийому на службу і процедуру вступу до вишів МВСУ. Начальник сектору експертів-криміналістів підполковник міліції Ігор КУНЬКОВСЬКИЙ повідав про специфіку своєї роботи, навіть продемонстрував процедуру зняття відбитків пальців. Про роботу сектору дізнання розповів дізнавач старший лейтенант міліції Денис ДЕМ’ЯНЧУК.

Особливу увагу приділив дітям начальник сектору карного розшуку майор міліції Олег ХИТРУК. Він не лише познайомив дітей з роботою сектору, а й провів бесіду виховного характеру про злочинність серед неповнолітніх, розповів, які злочини найбільше скоюють неповнолітні та яку відповідальність вони несуть за свої вчинки. 

Щиро дякуємо цим людям, які знайшли час і доклали зусиль, щоб зацікавити дітей роботою правоохоронних органів і сформували у підростаючого покоління повагу до закону, навчили бути чесними, законослухняними громадянами України. Особливу подяку висловлюємо начальнику Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції майору міліції Юрію ДАХНУ за розуміння важливості подібних заходів у правовому вихованні молоді.

Наталія РОЇК, заступник директора Жовтневої ЗОШ із навчальної роботи.


МІЛІЦІЯ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІНапередодні Дня міліції у Ходоровецькій ЗОШ учні молодших класів провели театралізоване свято «Дорожні правила вивчай – про своє здоров’я дбай», присвячене вивченню дорожніх знаків і правил. 

МІЛІЦІЯ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІДіти в ігровій формі повторювали правила переходу вулиці, згадували дорожні знаки, правила поведінки у транспорті та інше. Після дійства виступили інспектори з організації дорожнього руху районного ВДАІ Володимир ШЕВЧУК та Олег ШУТЯК. Володимир Миколайович подякував дітям за хороші знання Правил дорожнього руху і теплий прийом. Школярі запитували Володимира Миколайовича та Олега Віталійовича про те, як стати працівником ДАІ, чи можуть ними бути дівчатка, чи потрібне посвідчення водія тим, хто їздить на моторолері, велосипеді, як стати шофером тощо. Інспектори змістовно відповіли на всі запитання, а наостанок усі оглянули справжній патрульний автомобіль ДПС.

Дирекція школи і вчителі початкових класів вдячні начальнику районного ВДАІ Ігору ДИМЧИНСЬКОМУ за допомогу у проведенні зустрічі. Адже кожен свідомий громадянин повинен знати Правила дорожнього руху та дотримуватися їх. А для молодших школярів це особливо цікаво, корисно та потрібно.

Вл.інф.