Понеділок, 04 Липня 2022 р.
18 Березня 2011

ВОГОНЬ ЗАБРАВ ЖИТТЯ

ВОГОНЬ ЗАБРАВ ЖИТТЯВчора о 9.20 на пульт СДПЧ-4 надійшов дзвінок, в якому повідомлялося про пожежу на вул.Шевченка, 11, кв.28. Одразу на місце трагедії прибули 2 пожежні автомобілі та пожежна автодрабина. Гасіння вогню відбувалося з двох сторін, із самої вулиці Шевченка та з двору будинку. Незважаючи на всю складність, уже о 10.10 пожежу ліквідували. Проте, на жаль, на місці займання рятівники виявили труп власника квартири, – громадянина Ж., 1922 р.н. Загиблий – людина доволі знана в нашому місті. Колись він очолював факультет одного з вишів міста.  

Як зазначив начальник Кам’янець-Подільського МУ ГУ МНСУ в Хмельницькій області підполковник служби цивільного захисту Олег ІВАНЮК, одна з можливих причин займання і задимлення квартири є порушення правил пожежної безпеки та експлуатації електропроводки. Також, за словами Олега Васильовича, завдяки злагодженим і професійним діям рятівників (керівництво гасінням пожежі здійснював майор служби ЦЗ Юрій ЯКОВИШЕН) пожежу вдалося загасити і локалізувати, не допустивши її поширення на сусідні помешкання 

– Будинок старий, – говорить Олег ІВАНЮК. – Перекриття і перестінки в ньому дерев’яні, тому трагедія могла мати набагато ширший масштаб, якби не самовіддана робота наших рятівників.