Понеділок, 23 Травня 2022 р.
13 Березня 2015

ПОЖЕЖІ

РОЗПАЛИЛИ ГРУБКУ – І ВЧАДІЛИ

Двох кам’янчан, які надихалися чадним газом, вчора врятували пожежники. Наразі потерпілі у важкому стані перебувають у реанімації.

Як розповів начальник групи з організації запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЗ-2 Віктор КЛЮС, пожежа виникла близько 13.00 у багатоквартирному будинку на вул.Вірменська, 4/5. Розпалюючи піч, 53-річна господиня погано зачинила дверцята і лягла відпочити. В квартирі був її 61-річний співмешканець. Через деякий час іскра потрапила на дерев’яну підлогу, яка почала горіти. Вогонь із коридору миттєво перекинувся до кімнати, де й відпочивали співмешканці. Сильний їдючий дим помітили сусіди і викликали рятувальників, котрі передали очманілих господарів до рук медиків.

А 8 березня пожежа, що виникла в будинку на вул.Річна, обійшлася без постраждалих.

СУХЕ ГОРІЛО, АЖ У СЕЛАХ ДИМІЛО

Палало і в районі. Через необережне поводження з вогнем горіли сінники в селах Ходорівці та Княгинин. Вогонь самостійно загасили господарі разом із сусідами.

Як повідомив інспектор ДСНС Олег ГУЛА, 9 березня без допомоги рятувальників жителям с.Баговиця не вдалося самостійно приборкати природну стихію, що розбушувалася в полі. Згодом з’ясувалося, що невідомі особи підпалили сухостій. Вогонь миттєво злизав 150 квадратних метрів землі, не обминувши кущі та дерева. На щастя, обійшлося без жертв.