Середа, 01 Грудня 2021 р.
8 Грудня 2017

КОНЬЯК І ГОРІЛКА З ПІДПІЛЛЯ

У червні цього року працівниками фіскальної служби області викрито підпільний цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю.

Встановлено, що житель Кам’янець-Подільського району в лютому 2017 р. створив злочинну групу, до складу якої залучив ще двох осіб. Відповідно до розподілу обов’язків між учасниками угруповання, організатор і один із членів групи закуповували сировину та продавали готову продукцію замовникам, а ще один зловмисник безпосередньо виготовляв фальсифікат у Кам’янці-Подільському, в орендованих нежитлових приміщеннях, обладнаних під цехи.

Упродовж п’яти місяців злочинці, використовуючи спеціальне обладнання, виготовляли алкогольну продукцію під виглядом коньяку та горілки марок «Пшенична», «Фінляндія» та «Єльцин». У подальшому, з використанням новітніх можливостей комунікації та мережі Інтернет, ділки реалізовували виготовлене через кур’єрські відділення жителям різних регіонів України.

Незважаючи на методи конспірації, постійну зміну приміщень, де виготовлявся фальсифікат, діяльність групи припинено, а під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено продукцію й обладнання на загальну суму близько мільйона гривень.

У листопаді зазначеним особам повідомлено остаточну підозру у вчиненні кримінальних правопорушень і обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту. Щодо одного з учасників групи, який у повному обсязі визнав вину, обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості прокуратурою області скеровано до суду. Щодо інших, то розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.