П'ятница, 03 Грудня 2021 р.
29 Грудня 2017

ОФІЦІЙНО

Усі пам’ятають трагедію, яка сталася вранці 12 жовтня 2016 р., коли на «Тещиному» зіткнулася фура з мікроавтобусом, що перевозив пасажирів. Унаслідок жахливої аварії 4 людей загинули, 13 – травмувалися.

У Чемеровецькому районному суді встановлено, що до автокатастрофи призвело порушення правил дорожнього руху на мокрій ділянці дороги, зокрема, ігнорування вимог дорожніх попереджувальних знаків. Як результат, водій вантажівки, 43-річний громадянин Республіки Молдова, не впорався з керуванням і допустив занос напівпричепа на зустрічну смугу. У цей час йому назустріч їхав мікроавтобус із 16 пасажирами. За висновками автотехнічних експертів, водій буса не мав технічної можливості запобігти зіткненню, тоді як дії водія вантажівки з технічної точки зору не відповідали ПДР.

Чемеровецька Феміда визнала водія фури винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб, а також заподіяло потерпілим тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження (ч.3 ст.286 ККУ) і покарала його 7,5 роками ув’язнення. Крім того, обвинувачений і молдовська фірма, що займається вантажоперевезеннями, де він працював, повинні сплатити потерпілим понад 1 млн. 750 тис.грн. матеріальної та моральної шкоди.    

Вирок може бути оскаржений у апеляційній інстанції.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.