Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
19 Січня 2018

«РИТУАЛ» ЗА 100 ТИСЯЧ І МОБІЛЬНІ МАХІНАЦІЇ

Наслухавшись байок про прокляття та порчу, 55-річна кам’янчанка віддала шахрайці за «порятунок» гроші та прикраси на суму понад 100 тис.грн. Поліція швидко розшукала зловмисницю. Частину видуреного вдалося повернути.

Як розповіла інспектор сектору моніторингу міськвідділу поліції Руслана МАРЧУК, 33-річна жителька Дунаєвецького району на вул.Дружби народів вишукувала жертву. На ринку «Вікторія» таки знайшла довірливу містянку та почала з нею розмову. Побачивши, що потерпіла піддається впливу, легко видурила 5000 грн. На цьому аферистка не зупинилася і домоглася того, що жертва запросила її додому. А там уже, проводячи «ритуали», збагатилася на золоті ювелірні вироби, 400 доларів і 900 євро. Усе разом потягнуло на 105 тис. 334 грн. 

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження. Шахрайці може загрожувати навіть позбавлення волі до 3 років.

Дещо менший куш, 26 тис.грн., дістався телефонному аферисту. Ввечері 11 січня до 44-річного жителя с.Підпилип’я зателефонував невідомий чоловік. Злочинець, випитавши код мобільного оператора, підключивши переадресацію номера мобільного оператора заявника і зловживаючи довірою, заволодів 26 тис.грн., які знаходилися на банківському рахунку потерпілого. 

За день до цього 2400 грн. шахраям перекинув 40-річний кам’янчанин.

Підготувала Галина МИХАЛЬСЬКА.