П'ятница, 29 Березня 2024 р.
19 Листопада 2010

ДВІ ЗОЛОТІ НАГОРОДИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Гирьовий спорт3-8 листопада у Мілані (Італія) пройшли змагання чемпіонату світу з гирьового спорту. У змаганнях взяло участь двоє представників Хмельниччини, які гідно виступили та здобули для

України та нашої області 4 медалі.

Марина МУРИНЕЦЬ (К-ПНУ) стала чемпіонкою у змаганнях серед юніорок (до 22 років) у вправі «Ривок». Вона 235 разів підняла 16-кілограмову гирю протягом 10 залікових хвилин (лівою та правою руками) та заслужено стала володаркою золотої нагороди. Готував спортсменку до змагань тренер Ігор АБРАМОВИЧ.

Василь МИХАЙЛІНЧИК (с.Новоставці Новоушицького району, військовослужбовець Національної академії прикордонної служби України) здобув золоту медаль серед чоловіків у тій самій вправі (175 підйомів 32-кілограмової гирі),  ІІ місце – у сумі двоборства та ІІІ – у поштовху. Готував спортсмена  тренер-викладач Василь АНТОНЕЦЬ (м.Хмельницький).