Четвер, 11 Серпня 2022 р.
19 Березня 2010

«ІНДУСТРІЯ» – ПЕРША

10-12 березня. Коледж ПДАТУ. Чемпіонат міста серед чоловічих команд ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Команди змагались у двох підгрупах.

У результаті спортивних баталій у фіналі зустрілися давні команди-суперники – індустріального коледжу (тренер Сергій БАЛАН) і коледжу будівництва, архітектури та дизайну (тренер Юрій ДРОЗДОВСЬКИЙ). Зустріч проходила напружено та драматично. При рахунку 1:1 (за партіми) у другій партії гравці індустріального коледжу, програючи з рахунком 9:19, змогли зібратись і виграти зустріч (3:1).

Кращими гравцями індустріального коледжу визнано таких спортсменів: Аркадій ГОНЧАРОВ, Сергій ГОНЧУКОВ, Вадим ДУКАЧ, Павло ЙОСІПОВ, Олександр КОНДРАШКО, Денис ТКАЧУК, Олександр ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

У грі за ІІІ місце зустрілися команди коледжу культури та мистецтв (тренер Іван ГНАТЮК) і коледжу ПДАТУ (тренер Михайло ГОНТАР). У запеклій боротьбі з рахунком 3:0 перемогли господарі.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу з фізичної культури та спорту міськради. Змагання були організовані та проведені міським відділом фізичної культури та спорту (завідувач Степан ПАВЛОВСЬКИЙ) і міським методоб’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації (Сергій ПОКОТИЛЬСЬКИЙ).