Субота, 27 Квітня 2024 р.
21 Травня 2010

БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА

14-16 травня. Стадіон ім.Тонкочеєва. Чемпіонат області.

•Команда Кам’янця-Подільського впевнено лідирувала протягом усіх змагань і в командному заліку виборола I місце. До трійки призерів також потрапили команда м.Хмельницький

(II місце) та м.Старокостянтинів (III місце).

Переможцями в кам’янецькій команді стали: Андрій РОГУЛЬКО, кмс (біг на 100 м – 10,8 сек.), Михайло СТРЕМЕДЛIВСЬКИЙ (штовхання ядра – 16,54 м), Iмре ГАЗДА, першорозрядник (стрибки у довжину – 6,42 м; потрійний стрибок – 14,38 м), Юлія МЕЛЬНИК (метання списа – 26,78 м; метання диска – 31,87 м), Вікторія СЕМЕНИШИНА (штовхання ядра – 9,91 м), Наталія ПАПАДЮК (біг на 100 м із бар’єрами – 19,2 сек.), Олександр СТУЧIНСЬКИЙ (400 м – 53 сек.), Олександр ЖУЛIНСЬКИЙ (5000 м – 15,35 хв.), Iгор СУМIН (3000 м із перешкодами – 10,16 хв.), Олександр БЕЗКАРАВАЙНИЙ (110 м з/б – 16,5 сек.), Григорій ПIДЛИПЧУК (100 м – 10,9 сек.), Андрій САДОВСЬКИЙ (метання диска – 38,43 м), Максим ДУБЧАК (метання списа – 53,95 м, стрибки у висоту – 1,85 м).

•На Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу в м.Умань на дистанції 200 м з результатом 5,57 хв. Петро СОБОТОВИЧ (коледж ПДАТУ) зайняв II місце.