Неділя, 27 Вересня 2020 р.
18 Лютого 2011

КАМ’ЯНЧАНИ ПОКАЗАЛИ ЧУДЕСА АКРОБАТИКИ

КАМ’ЯНЧАНИ ПОКАЗАЛИ ЧУДЕСА АКРОБАТИКИ10 лютого в К-ПНУ ім.Огієнка проходили відкриті змагання зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), присвячені пам’яті кандидата наук, доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання Михайла МИСІВА.

І місце і звання абсолютного чемпіона серед чоловіків за програмою II розряду виборов студент І курсу фізико-математичного факультету Олександр ПРОCАНДЄЄВ; ІІ – студент II курсу факультету фізичного виховання Олександр КРІЛЬ. 

Серед дівчат І місце посіли студентка II курсу історичного факультету Оксана ПЕНДЮК і студентка II курсу факультету фізичного виховання Лариса ТИМЧУК.

І місце серед чоловіків за програмою І юнацького розряду посів учень СЗОШ №14 Денис ГЕРАСИМОВ; за програмою II розряду учень ЗОШ №15 Юрій РЕСНЯНСЬКИЙ.

Серед дівчат за програмою III юн.р. 

І місце посіла учениця НВК №6 Ліза ВОЙЦЕХОВСЬКА; серед чоловіків ІІ місце виборов учень СЗОШ №14 Віктор БОЙКО, ІІІ – учень НВК №17 Олександр ТВЕРДУН.

Підготував студентів та учнів тренер-викладач мс Володимир МАРЧУК.

У змаганнях також взяли участь за програмою ІІІ юн.р. вихованці ДЮСШ №1 1998-2004 р.н.

Серед хлопців 2002-2004 р.н. учні 2-А класу НВК №16 посіли такі місця:

І – Дмитро МІЄНКО, ІІ – Олександр БОНДАР, III – Владислав ГОНЧАРУК. 

Серед дівчат 2002-2004 р.н. II місце у Валерії КУЗЬМІНІНОЇ. 

У віковій категорії 1998-2001 р.н. (II юн.р.) I місце посіли Олександр ЄДИНАК (НВК №9) і Сергій САВЧИШИН (НВК №16), II – Микола БОБРИШЕВ (НВК №16), Дмитро ОЛІЙНИК (НВК №16), III – Олексій ГЕОНЯ (НВК №16). 

Серед чоловічих парних вправ (ІІ юн.р.) І місце посіли учні НВК №16 Сергій САВЧИШИН і Дмитро ОЛІЙНИК. 

У жіночих групових вправах (III юн.р.) І місце – у Лізи ЛЮБИНЕЦЬКОЇ, Ольги БЛІНЦОВОЇ та Олександри ГОЦУЛЯК. 

I місце у чоловічих групових вправах (III юн.р.) посіли Михайло СОЛОВЙОВ, Денис СОЛОВЙОВ, Микола БОБРИШЕВ, Денис ДУДАРЕВИЧ; II – Владислав ЛИСАК, Дмитро ШИМАНСЬКИЙ, Петро УЛЬЯНОВ та Олег ШЛАПАК. 

Готував юних акробатів тренер-викладач ДЮСШ №1 мс СРСР Олексій ЗАХАРЧУК.

Володимир МАРЧУК, заслужений тренер України, головний суддя змагань.