Понеділок, 21 Вересня 2020 р.
12 Травня 2011

ВЕЛИКА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТІВ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2000-2011 РР. (ВИЩА ЛІГА)

Команди
Т
І
В
Н
П
М
О
1 «Товтри» (Нігин) 11 175 114 25 36 549:315 355
2 «Октава» (Сл.-Рихтівська) 6 120 77 14 27 363:163 244
3 «Кристал» (Голосків) 8 104 62 10 32 265:221 196
4 «Метеор» (Колибаївка) 5 92 60 10 22 241:143 190
5 «Замок» (Панівці) 7 138 51 20 67 284:328 173
6 «Олімп» (Кульчіївці) 5 90 47 9 34 216:165 150
7 «Зоря» (Подільське) 5 84 44 6 34 193:104 138
8 «Левада» (Довжок) 3 46 40 4 2 171:35 124
9 «Дністер» (Стара Ушиця) 3 60 24 12 24 115:126 84
10 «Іскра» (Кадиївці) 7 130 20 12 98 121:334 72
11 «Орбіта» (Кам’янка) 3 41 21 6 14 115:80 69
12 «Астра» Шутнівці 2 44 18 7 18 65:88 61
13 «Союз» (Оринин) 6 90 17 8 65 86:244 58
14 «Квадро» (Нефедівці) 2 44 15 6 23 73:98 51
15 РВУМВСУ 2 22 14 3 5 67:37 45
16 «Вікторія» (Залісся Перше) 3 60 10 14 36 73:155 44
17 ВІІ (Кам’янець-Подільський) 2 30 13 3 14 55:63 42
18 «Жванчик» (Рихта) 3 46 11 9 26 50:83 42
19 «Кармалюк» (Гуменці) 2 38 13 2 23 87:126 41
20 «Колос» (Слобідка-Кульчієвецька) 2 28 8 4 16 35:64 28
21 «Рокор» (Пудлівці) 3 54 7 5 42 60:191 26
22 ПТУ №6 (Кам.-Подільський) 1 11 5 2 4 23:17 17
23 «Імпульс» (Кам’янець-Подільський) 1 16 5 1 10 35:53 16
24 «Дністер» (Жванець) 1 16 1 0 15 10:54 3
25 «Фора» (Залісся Друге) 1 0 0 0 0 0 0
26 «Тіпас» (Велика Слобідка) 1 0 0 0 0 0 0

Окрім вищезгаданих команд, учасниками чемпіонату району в І лізі були 32 команди: «Граніт» (Думанів), «Поділля» (Улянівка), «Подільські товтри» (Вербка), КЛІФ (Грушка), «Орбіта» (Чабанівка), «Прогрес» (Привороття), «Колос» (Кізя), «Юність» (Лисогірка), «Мрія» (Сокіл), «Камелот» (Руда), «Олімпікус» (Кадиївці), ПТУ (Зіньківці), «Дністровська Рив’єра» (Велика Слобідка), «Русич» (Рогізна), «Колос» (Княжпіль), «Нива» (Калиня), «Смотрич» (Нігин – Думанів), команди ДЮСШ із Нігина, Кам’янки, Кульчїївців, «Олімп» (Кам’янець-Подільський), «XX вік Star» (Нігин), ДЮСШ №2 (Кам’янець-Подільський), «Енергія» (Кам’янець-Подільський), «Дністер» (Калачківці), «Олімпік» (Слобідка-Гуменецька), «Кармалюк-2» (Гуменці), «Товтри-2» (Нігин), «Чемпіон-2» (Колибаївка), «Азимут» (Фурманівка).

ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТІВ РАЙОНУ

 
I місце
II місце
III місце
2000 р.
РВ УМВСУ «Товтри» (Нігин) «Замок» (Панівці)
2001 р.
«Товтри» (Нігин) «Орбіта» (Кам’янка) ПТУ №6
2002 р.
«Левада» (Довжок) «Товтри» (Нігин) «Зоря» (Подільське)
2003 р.
«Левада» (Довжок) «Зоря» (Подільське) «Гірник» (Нігин)
2004 р.
«Левада» (Довжок) «Кристал» (Голосків) «Колос» (Сл.-Кульчієвецька)
2005 р.
«Кристал» (Голосків) «Товтри» (Нігин) «Династія» (Сл.-Рихтівська)
2006 р.
«Кристал» (Голосків) «Віват» (Сл.-Рихтівська) «Ліон» (Подільське)
2007 р.
«Кристал» (Голосків) «Товтри-Модуль» (Нігин) «Чемпіон» (Колибаївка)
2008 р.
«Октава» (Сл.-Рихтівська) Олімп» (Кульчіївці) «Товтри-Модуль» (Нігин)
2009 р.
«Октава» (Сл.-Рихтівська) «Метеор» (Колибаївка) «Товтри» (Нігин)

ВОЛОДАРІ КУБКА РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

2000 рік – «Товтри» (Нігин)

2001 рік – «Орбіта» (Кам’янка)

2002 рік – «Зоря» (Подільське)

2003 рік – «Левада» (Довжок)

2004 рік – «Кристал» (Голосків)

2005 рік – «Левада» (Довжок)

2006 рік – «Кристал» (Голосків)

2007 рік – «Ліон» (Подільське)

2008 рік – «Замок» (Панівці)

2009 рік – «Метеор» (Колибаївка)