Субота, 20 Квітня 2024 р.
1 Жовтня 2010

МАУНТІНБАЙК ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ

25-26 вересня до нашого міста завітали учасники чемпіонату та Кубка України з маунтінбайку (64 учасники).

У перший день спортсмени змагалися з данхіл-спринту (швидкісний спуск) у с.Врублівці. У гонці вдало виступили кам’янчанки. Чемпіонкою серед дівчат стала Віра ШВАРЧУК, серед юніорок – Марія ХАРУК, яка виконала норматив майстра спорту України (обидві з коледжу ПДАТУ). Серед жінок срібло виборола Алла БОЙКО (студентка факультету фізвиховання К-ПНУ ім.Огієнка).

Другого дня проходили змагання із крос-кантрі на призи турфірми «Гала-тур» (Анатолій КОВАЛЬСЬКИЙ). Наші велосипедистки знову показали хороші результати. Алла БОЙКО знову була другою, програвши тернопільчанці Наталії КРОМНЕЦЬ. Віра ШВАРЧУК теж виборола срібло, пропустивши вперед тернопільчанку Анастасію ГОДУ. Бронзову медаль здобула Марія ХАРУК.

У неділю на території готельного комплексу «Гала-готель» відбулося нагородження призерів і переможців змагань із крос-кантрі від турфірми «Гала-тур».