Четвер, 11 Серпня 2022 р.
1 Жовтня 2010

ВПЕРЕД – НА СХІД

Мотобольна команда «Поділля» розпочинає серію виїзних матчів чемпіонату України на сході країни. Сьогодні вона грає у Вознесенську з місцевим «Восходом», 2-3 жовтня – з «Антрацитом-2» та «Антрацитом-1» (м.Кіровське), а 4 жовтня – із «Союзом-3» (м.Єнакієве).

Незважаючи на фінансову скруту, «Поділля» змогло більш-менш пристойно підготуватися до відповідальних поєдинків.

– Як завжди, на поміч прийшли найвідданіші наші уболівальники, патріоти Кам’янця, – розповідає президент ФСТ «Кам’янець», воротар «Поділля» Сергій ШВАРЧУК. – І першим, звісно, голова правління ВАТ «АТП-16808» Анатолій ШЕВЧУК. Анатолій Васильович виділив команді автобус, зробив усе можливе для того, щоб у далекій поїздці ми відчували себе впевнено та комфортно. «Підкинули» нам дизпальне директор ЗАТ «Промтехнтранс» Віктор АНТОНЮК і директор філії облавтодору «Кам’янець-Подільська ДЕД» Василь ЧОРНИЙ, за що ми їм дуже вдячні. Продуктами харчування нам допомогли Анатолій ЗЕЛЕНИЦЯ («ЗС ЛТД»), Василь СТРОЯНОВСЬКИЙ («С.С.С.Р.») і Віктор ПЕТРОВСЬКИЙ («Хліб Поділля»). Велике спасибі і підприємцю Андрію АНДРУХОВИЧУ, який надав власні кошти для страхування гравців команди. 

Вразив нас вчинок москвича Павла МРАЧКОВСЬКОГО, співзасновника ТОВ «Стройтехинжиниринг». Дізнавшись через Інтернет про проблеми команди, він передав нам 500 доларів США.

Підтримка друзів кам’янецького мотоболу дозволяє нам з надією дивитись у майбутнє. Це, насамперед, придбання найнеобхіднішого для команди, у тому числі – нової спортивної форми. А головне – грати, грати і грати! На радість нашим уболівальникам.  Спочатку буде дуже важко відновити славу кам’янецького мотоболу, але ми доб’ємося цього!