Вівторок, 16 Квітня 2024 р.
29 Жовтня 2010

ЗУСТРІЛИСЯ У КАМ’ЯНЦІ «ШАХТАР» І «ДИНАМО»

Вчора з рахунком 8:6 завершився футбольний матч між командами ветеранів команд «Шахтар» (Донецьк) і «Динамо» (Київ).

Перший м’яч у ворота «Динамо» забив гравець «Шахтаря» Олег ПЕСТРЯКОВ. Зрівняв рахунок динамівець Віталій КОСОВСЬКИЙ. У складі «Динамо» грав кам’янчанин Тарас МАН-ДЗЮК, який вивів команду вперед. Олег МАТВЄЄВ із «Шахтаря» влучним попаданням зрівняв рахунок. Ще по одному голу забили Геннадій ЗУБОВ і Віктор НАСТАШЕВСЬКИЙ. Із нічийним рахунком 3:3 завершився другий тайм.

Після проведених пенальті перемогла команда «Шахтар», у складі якої грали Б.БЄЛОШЛЯПКА, Г.ЗУБОВ, Г.ОРБУ, М.СТАРОСТЯК, І.ЛЕОНОВ, С.ПОПОВ, О.БАБІЙ,  А.ГОШКОДЕРЯ, О.МАТВЄЄВ, О.ПЕСТРЯКОВ, С.ЯЩЕНКО, Ю.ГУЛЯЄВ, В.ПАРХОМЕНКО. Тренує команду В.ШЕВЛЮК, менеджер – І.ЧОРНИЙ.

У складі «Динамо» грали Ю.ДМИТРУЛІН, В.ЛОЗИНСЬКИЙ, С.ФЕДОРОВ, О.РАДЧЕНКО, В.КОСОВСЬКИЙ, А.БАЛЬ, В.ЛЕОНЕНКО, В.ТРОШКІН, О.ХАЦКЕВИЧ, О.САЛЕНКО, В.НАСТАШЕВСЬКИЙ,  Т.МАНДЗЮК. Тренер команди – А.БІБА, менеджер – В.ГРИЗЛОВ.

Матч відбувся за гарної погоди та підтримки кандидата на посаду міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА, кандидатів у депутати обласної ради Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА, Сергія ВЕДЕРНІКОВА, Олександра ЗАВАЛЬНЮКА та міської організації Партії регіонів. Кубок переможцю вручив голова міської організації Партії регіонів Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.