Субота, 20 Квітня 2024 р.
24 Грудня 2010

ГРАЛИ ВЕТЕРАНИ

16-19 грудня в м.Суми відбувся фінал 14-го чемпіонату України з футзалу серед ветеранів (45 років і старші), в якому взяли участь 16 футбольних команд.

Наше місто представляла команда ветеранів «Фортеця» у такому складі: Євген СЛАБУНОВ (капітан команди), Станіслав КШЕМІНСЬКИЙ, Юрій РАЗГУЛЯЄВ, Микола ДОВГИЙ, Роман БУЛИГІН, Микола ПЕРЕДЕРКО, Олександр МАРТИНЮК.

У загальному заліку «Фортеця» посіла VII місце. В підгрупі наша команда виборола І місце, вигравши у команди «Тепловик» (м.Южноукраїнськ), і зіграла внічию з командою «Енергія» (м.Львів), а у чвертьфіналі програла ветеранам львівських «Карпат».

Команда «Фортеця» дякує за підтримку та вітає з Новорічними святами меценатів Олександра КОНЮШЕНКА, Сергія ГЖЕБОВСЬКОГО, Валерія БОГУЦЬКОГО, Анатолія СТОРОЖУКА, Василя ПОЛУБОТКІНА, Юрія САМБОРСЬКОГО, Тараса МАНДЗЮКА, Олега СТАНОВСЬКОГО, Андрія СВІДЕРА, Анатолія ШЕВЧУКА та Валентина ШИДЛОВСЬКОГО.