Субота, 20 Квітня 2024 р.
28 Січня 2011

ПОФОРТУНИЛО «ФОРТУНІ»

21-22 січня у спортивному залі НВК №17 відбувся фінал чемпіонату району з футзалу серед чоловіків. На першому етапі 8 команд було розподілено на дві підгрупи, по дві кращі команди з урахуванням особистих зустрічей утворили фінальну четвірку та виборювали звання чемпіона району 2011 р.

Вперше чемпіоном району стала команда «Фортуна» (с.Довжок). II місце – у «Товтр» (с.Нігин), ІІІ посів «Метеор» (с.Колибаїка). Кращими гравцями чемпіонату визнано Олександра ЧЕРНЕНКА («Фортуна»), Віктора ЗАЛІСНОГО («Товтри»), Олександра КАСАПЧУКА («Дністер»), Володимира МОЛОЗЮКА («Метеор»). Команди нагороджено кубками та дипломами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, гравців – медалями, а найкращих гравців – сувенірами.